Merhaba NEF liler buraya

yUBUNTU

Yeni Üye
Üye
Balıkesir Üniversitesi (nef)

ütopya' Alıntı:
Merhaba.Sizde NEF mezunusunuz demek.İnsan özlüyor o günleri.Keşke öğreci olup sınıfa girsek yine değil mi?Sizin zamanınızda kadro değişmiştir ama aynı hocalarda vardır mutlaka.Metin Bey,Murad Ali Bey,Aynur Hanım gibi.Şerafettin Bey(Şerafettin Yılmaz) var mıydı sizde de?
  Dediğim gibi insan özlüyor.Yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum size.Hoşçakalın.
Bizim derslerimize Aynur hanım ve Metin Bey girmedi ama Murat Ali DOĞAN ve Şerafettin Hocayı unutmak mümkün mü be HOCAM....

boran85sosbil

Yeni Üye
Üye

ütopya' Alıntı:
Hocam haklısınız Selim Bey'i unutmuşum.Ama eskiler bilir;özellikle Şerafettin Bey'i çok merak ediyorum .Nerelerdedir,ne yapar ?

Merhaba arkadaşlar ben de Nef'teyim Sosyal bilgiler öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim burada Nef mezunlarını görmek açıkçası beni çok şaşırttı ve tabikide sevindirdi.
Şerafettin Hoca, hala Nef te hatta geçenlerde kantinde otururken geçtiğini görmüştüm ilk sınıfta Çanakkale gezisine katılmıştım çok kaliteli bir hocamız doğrusu dersimize girmesini isterdim.
Uzun lafın kısası herkese iyi paylaşımlar diliyorum...

gulcinarslan

Üye
Üye

BENDE 2003 1. ÖĞRETİM SOSYAL BİLGİLER MEZUNUYUM. TÜM NEFLİLERE SELAMLAR...İYİ ÇALIŞMALAR...

D

dilaraistanbul

Misafir
Ziyaretçi

selam arkadaşlar bende 2007 nef mezunuyum,daha yeni mezunum ama nefi şimdiden özledim.herkese selamlar