Merak Edilen Sorular..

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
Merak Edilen Sorular..

sosyalci139' Alıntı:
Sisteme giriyorum ama notları giremiyorum. Ne not girişi ne de hızlı not girişi çalışıyor. Ne yapmalıyım
hocam not girmiyoruz vatandaşlık için secmeli dersin notu olmaz.

sosyalciyasin

Her Şeye Rağmen..
Üye
Merak Edilen Sorular..

sosyalci139' Alıntı:
Sisteme giriyorum ama notları giremiyorum. Ne not girişi ne de hızlı not girişi çalışıyor. Ne yapmalıyım
Vatandaşlık dersinin notu yok ama diğerleri için Mutlaka çalışır hocam, İlköğretim Kurum işlemleri--Not işlemleri--Hızlı ders notu girişi Yapın, Eğer yine çalışmıyorsa Müdürünüz den yardım isteyin..

oguz139

Aktif Üye
Üye
Merak Edilen Sorular..

Ben kendi bilgisayarımdan giremiyorum. Eksik bir program varsa söyleyin. Java demeyin onu yükledim yine de çalışmadı

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
Merak Edilen Sorular..

İnternet Expolere hangi sürümü en az 7olmalı ve axtivex denetimi yüklü olmalı yoksa olmaz.hala olmuyorsa arkdaşın dediği gibi idareyle görüş

erolgoker

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar vatandaşlık dersinde amaç gençlerde vatandaşlık ve demokrsi bilinci geliştirmek, insan haklarını demokrasiyi yaşam biçimi ve davranış ilkesi olarak benimsetmek, bu sene not girmeyeceğiz e okulda not girmeye çalışmayın, seçmel dersler yönetmeliğini okuyun sadece davranış notunu gireceğiz.
MEB TTKB da her hafta yapılacak etkinlikler yayınlanıyor ordanda yarrlanabilirsiniz.