1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

'Tanışma' forumunda adko tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. adko

adko Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben marmara üniversitesi atatürk eğitim fak. sosyal bilgiler öğretmenliği 2004 mezunuyum. başka marmara mezunu akadaş varsa tanışmak isterim. farklıyız, çünkü marmaralıyız:)

2. gülzeynep

gülzeynep Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    BEN MARAMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİGİ 2002 İLK MEZUNLARINDANIM.İLKSENE ATANDIM ÖGRETMENLİGİMİN 7 SENESİ NE BAŞLADIM. TÜM MARMARALILARA SELAM

3. xulusi

xulusi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    SLM BEN DE MARMARA SOSYAL BİLGİLER 2002 MEZUNUYUM B SINIFINDAN HULUSİ ÇETİNTAŞ VAN'DA ÇALIŞIYORUM OKUL ORTAMINI VE İSTANBULU ÇOK ARIYORUM ÖĞRENCİLİK MEMURİYETTEN DAHA GÜZELMİŞ GÖRÜŞMEK ÜZERE

4. neslinar

neslinar Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben de marmara 2005 mezunuyum,ama tarih öğretmeniyim,beni de alırmısınız aranıza :)konyada bir senedir görev yapııyorum.yeni dönemimiz hayırlı olsun,herkese kolay gelsin...

5. alitufekci

alitufekci Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2003 mezunuyum herkese selam

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş