inkılap tarihi kaldırılıyormu

mustafahayır

Yeni Üye
Üye

Tarihini bilmeyen milletlerin , coğrafyasını başkaları çizer.

faruk282828

Yeni Üye
Üye
sınavdan kaldırılsın tabi. sınavada sorulunca çocuklar milli bilinci daha mı iyi kavrıyorlar? hen sınav kaygısı olmadan daha rahat olacağımızı düşünüyorum. sizde nasıl bilmiyorum ama birileri gelip hesap sormaz .......

alpersosyal

Üye
Üye

sınavdan kaldırılmak istenmesi sadece ilk adım,yukarıda bazı meslektaşlarımın da dediği gibi ileri ki süreçte bu ülkede Atatürk ve devrimleri anılmaz olacak..İşsiz kalacağız diye endişelenen arkadaşlar merak etmeyin işsiz kalmazsınız Osmanlı tarihi ve İslam tarihi önceliğimiz olacak asıl başka şeylerden ötürü endişelenmemiz lazım...

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Sınavdan kalksın öğrenciler stres olmasın böylece daha iyi dinlerler, severler diyenlere sesleniyorum..

Beden eğitimi hariç ( ki onun de nedeni oyun oynamaları) Acaba teknoloji tasarım, müzik, görsel sanatlar gibi derslere öğrenciler halay çekerek mi giriyor? Düşünün o zaman bizim dersimizi takıp takmayacaklarını.

tuncay59

İSTANBUL/ Beykoz
Üye

Atatürk için Mustafa Kemal , Gazi gibi ifadeler kullanan siyasetçiler doğaldır ki İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersini kaldırmaya çalışacaklardır...Utanıyorum böyle bir ülke vatandaşı olmaktan