inkılap tarihi kaldırılıyormu

nurdan87

Üye
Üye
Bu nasıl bir zihniyet ben anlayamıyorum. Değerinin arttırılması gerekırken yapılana bakın.8. sınıfa gelmeyen öğrencıler Atamızı sorunca sadece vatanımızı kurtardı gibi ezber cevap verıyorlar. Bu ülkenın nasıl kurulduğuna dair en ufak fikirleri yok. Bunu anlatacak olan bizleriz bunu anlatacak olan inkılap tarihi dersidir.Bu dersı sınavdan çıkararak önemsizleştiriyorlar. Oldu olacak bu dersı de kaldırsınlar. Ki zaten o da yakındır.

gokmen52

Üye
Üye

tarih bilincinden, yakın tarihinden bi haber bir gençlik yetişecek

zigana6129

Yeni Üye
Üye

inkılap tarihinin 2 saate düşürülmesinden belliydi bu , koşarak konu anlatıyoruz

haticegüralp

Aktif Üye
Üye

yakında sosyal grubu dersleri tamamen kalkacak bizi de büro memuru yaparlar. Dediğim dedik eğitimden bi haber bu yönetim oldukça olacağı bu. Adamlar sosyal derslerinden nefret ediyor varsa yoksa fen matematik bari bunları doğru düzgün öğretseler. Bu gün okulda 5 matematikçi 1 fenci 1 matematik sorusunu çözemedi.

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

tamamen müfredattan kaldırmak için neyi bekliyorlar acaba... tepkiyi mi ölçmeye çalışıyorlar.. tamamen müfredattan kaldırsınlar olsun bitsin. Böyle boşuna yırtmayalım kendimizi..