Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi)

lavinyabircicek

Üye
Üye

benim okulum sobalı sınıflar çok küçük kendime ait sınıfım yok harita yok kendi lebtopumla bişeyler yapmaya çalışıyodum ama oda küçük çocuklar göremiyo veliler ve öğrenciler okul güzelleştirme kavramına çok uzak ve soğuk bakıyor sınıfların bazılarında priz bile yok hala kara tahtalarla çalışıyoz yetmiyo boyasıda gittiği için yazı bile yazılmıyo düşünüyom ne yapabilirim diye ama aklıma hiç bişey gelmiyo bir sınıfı tüm öğretmenler kullanıyo ve öğleden sonrada öğlenci grubu kullanıyo duvara bişeyler asacak yer bile kalmıyo

makca55

Üye
Üye

mahmutcuğum öncelikle sınıfını çok beğendik.tebrik ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum

necat80

Üye
Üye

Sayın hocam ellerine sağlık.Çok güzel olmuş.2005-2007 yıllarında Elif İ.Ö. okuluda bende görev yapmıştım.Yeni göreve başladığım okulda yeni bina yapılıyor derslik sistemine geçilecek büyük olasılıkla bende sınıfınız gibi bir çalıma düşünüyordum.Posterler konusunda yardımınızı rica edebilirim. İyi çalışmalar.Mesai arkadaşlarınıza selamlar.Tanıyan çıkabilir.(Necati Umuş)

halilrüzgar

Üye
Üye

ELLERİNİZE SAĞLIK. GÜZEL OLMUŞ. YAKINDA KARADERE HARMANCIK İ. Ö. O SOSYAL SINIFINININ GÖRÜNTÜLERNİ SİZLERLE PPAYLAŞACAĞIM.

keskinvemavi

Yeni Üye
Üye

shere2728' Alıntı:
85069446.jpg

72144817.jpg

64514132.jpg

43754441.jpg

21495536.jpg

85032167.jpg

16040239.jpg

131gef.jpg

132eo.jpg

139ic.jpg

hocalarım resimleri imegeshack e yüklemişsiniz benm pc göstermiyor fotoları. çok merak ediyrm nasıl girebileceğim konusunda fikri olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim