DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER

sonumut23

Çalışkan Üye
Üye

5.sınıflar idare eder ama 6.7.ve 8.sınıflar beş para etmez hele 6. ve 7.sınıf dillere destan içi bomboş ne anlatmak istediği belli değil zaten 7.ve 8.sınıf kılavuz gelmemiş internette kılavuzu da bulamıyorum uzaktan eğitimde de hep hata veriyor hadi biz 7 senedir aynı kazanımlar üzerinde anlatıyoruz ne vereceğimizi biliyoruz da garibim yeni atanan öğretmenim ne yapacak sonrada öğretmene başarısızsın etiketi yapıştıracak yazık gerçekten çok yazık

gulcinarslan

Üye
Üye
yetersiz kitaplar...kitap öneriyoruz diye okul olarak soruşturma geçirdik. Hiçbir zorlama yokken. Gelen müfettişin yorumu "siz bakanlıktan daha iyi mi biliyorsunuz"du. öğrenciler çıkarımda bulunmakta zorlanıyor. hadi bulundu diyelim, sanki öğreteceğimiz çok az gibi az ders saatimiz var.Seneye vatandaşlıkta kalkınca İnkılap tarihi nasıl yetişecek bilmiyorum. hepimize kolay gelsin...

naciyeak

Yeni Üye
Üye

BU YILKİ KİTAPLAR KADAR SAÇMA KİTAP GÖRMEDİM.ÖZELLİKLE 6.SINIF BERBAT.KÖPRÜDEN FENALIK GELDİ.

naciyeak

Yeni Üye
Üye

İNKILAP TARİHİ S.E.K YAY.ÇOK YETERSİZ.İLKOKUL KİTABI GİBİ

ibo.g85

Aktif Üye
Üye

ben şunu fark ettim en iyi hazırlanan ders kitapları meb'in ama geçen yılki 5 ve 7 de fena değildi. Bu sene gelen kitapların hiçbiri beş para etmiyor özellikle 7. sınıf kitabı sanki kitap işimizi zorlaştırmak için hazırlanmış.