bizim okulda vatandaşlık dersi yok !!!!

timur07

Çalışkan Üye
Üye
hocam aynı şeyi bizde de yapacaklardı fakat müdürü uyardım o da farklı yerleri aradı ve bu dersi koydu mecbur koyacak çünkü zorunlu ders

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

Yok artık. ne müdürler var. çizelgeye nasıl bakılacağını bilmiyor herhalde. gerekli mercilerden azar yer ve yanlış hesap bağdattan döner hocam.. merak etmeyin.

trevanian

Üye
Üye

HOCAM VATANDAŞLIK DERSİ KADEMELİ OLARAK KALDIRILIYOR. BU SENEKİ 5 VE 6. SINIFLAR 8. SINIF OLDUKLARINDA VATANDAŞLIK DERSİ OLMAYACAK. AMA BU SENEKİ 8. SINIFLARDA VATANDAŞLIK DERSİ ZORUNLUDUR.

nail60

Üye
Üye
Baş yanma yüzünden size hiç bir şey olmaz. Okul müdürü direkt olarak yönetmeliği çiğnemiş. Bu ders seçmeli değil. Dersin yerine İngilizce seçilmişse bunun tutanaklarda belirtilmiş olması gerekir. Bu tutanağın bir nüshasını da siz isteyin ve itiraz edin. İtiraz ettikten sonra (itiraz etmesiniz dahi) sizin hiç bir yükümlülüğünüz yok. Hatta şikayette bulunmanız da sizin açınızdan doğru olur.

AYKUTUM

Üye
Üye
bugün olayı ilçe milli eğitime bildirdim. ilçe müdürü okulu aradı. fırçayı kaydı. bir saat sonra falan bizim müdür beni okula çağırdı. veliler (şikayet etmiş vatandaşlık dersi neden yok diye) dedi. ( hocam bu senin dersin neden beni bugüne kadar uyarmadın) dedi. ben de özür dilerim hocam ben çok cahilim bu konularda dedim??????!!!!!!!!&&%%++

sanki ben adama üç haftadır dil dökmüyorum, çizelgeyi göstermiyorum hatta sene başı toplantısında bunun yanlış olduğunu dile getirip tutanağa geçmesini de sağlamadım.:) ya ben ne cahilmişim yaaa....

ya tam Karadeniz fıkrası oldu bizimki.