Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Var Mısın Yok Musun Oyunu...flash İle Hazırlanmış

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Elif öğretmen' Alıntı:
AÇAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ?BENDE AÇAMADIM SWF NEDİR?PROGRAM MI?BENDE OLMADIĞINDAN MI AÇILMIYOR?

swf bir uzantıdır neyse ben size yardım edeyim. Öncelikle dosyayı indirin ve sonra winrar dosyasının içinde bulunan Bir kahraman doğuyor klasörünü tamamen winrarın içinden çıkartın. Örneğin belgelerime ya da maüstüne. Yani Masaüstünde Bir Kahraman doğuyor klasörü çıkacak ve içinde ayar, beni oku, tcit-1,varmısın isimli dosyalar olacak. Dediğim gibi bunlar winrardan çıkmalı ve bir klasörün içinde bulunmalı. Birbirlerinden ayrılmamalı. Ardından varmısın yazan dosyayı tıklayın açılırsa ne ala. Açılmazsa bir işlem daha yapacaksınız. Varmısın dosyasını sağ tıklayıp birlikte aç seçeneği ile İnternet Explorer seçeneğini seçeceksiniz ve tamamm diyeceksiniz. Ardından bir internet sayfası açılacak. Açılan internet sayfasının adres çubuğunun altında sarı renkli bir uyarı yazısı var. "Güvenliğinizi korumanıza yardımcı olmak gibi birşeyler yazar" bu yazıyı tıklayın ve engellenen içeriğe izin verin deyin. Ardından evet dedikten sonra açılacaktır.

f.koç

Üye
Üye

ellerine sağlık teşekkürler

okanbaba0101

Yeni Üye
Üye

tşkrlr hocacıqm.. ♥ :)

þerife38

Yeni Üye