banka promosyonu dikkat!!!!!

selopi

Üye
Üye
arkadaşlar sizinle acilen birşey paylaşmam lazım...bu gün okulumuza halkbankasından görevliler bankamatik kartlarımızı vermek için geldiler. benim dersim old. için kartı en son ben alıyordum ki, önüme bir belgenin arka sayfasını koyup imza atın dediler. "bu ne?" diye sordum. -"bankamatik kartı için" dediler. ben de çevirip arkasına (aslında ön yüzü) baktım "KREDİ KARTI BAŞVURU FORMU" yazıyor. ben de " ben kredi kartı istemiyorum,imzalamam bunu dedim" - imzalıyacaksınız,bu paket program. meb ile anlaşmamız böle... hem 20 tl,maaş promosyonunuzdan bu kredi kartınıza çip para yükledik..diyince bankacı, ben delirdim tabii......"siz benim paramı bana sormadan nasıl kredi kartına yatırırısınız, kredi kartı almayınca 20 tl nolcak" sorusuna ise, - kredi kartını almazsanız masraf olrak bankaya kalacak dediler....
ARKADAŞLAR GÖZGÖRE GÖRE AYAKTA UYUTUYORLAR BİZİ....sorun 20 tl değil elbette...aptal mı sanıyorlar bunlar bizi...20.000 öğretmen kredi kartı almasa benim gibi, düşünün bankanın kazanacağı parayı....ben resmi yoldan bu işe bir çözüm aramaya başladım. gerekli yerlere mail attım. Lütfen Siz de duyarsız kalmayın...aldanmayın...bu arada Banka Promosyon İhale Sözleşmesini 2011 buldum orda aynen şu yazıyor:”bankalar promosyonun %100 ünü peşin olarak, başka hesaba aktarmadan, öğretmenin maaş hesabına yatırmak zorundadır"
sevgili arkadaşlar, haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.... böle bir durumla karşı karşıya olanlar lütfen sesinizi çıkartın....

sceylan07

Üye
Üye
banka promosyonu dikkat!!!!!

bencede hocam dilsizde olsa insan seytan olmamalıdır