Atatürk'e Göre Dünya'nın En Büyük İnsanı Kim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

mucahit2121' Alıntı:
yazdığınız kaynakların hepsi internet sitesi herhangi bir tarihi dayanağı varmı bunu öğrenmek için sordum eğer varsa bunu öğrenmek istemek en doğal hakkımız insanlara tarih diye hikaye öğretmemek için sordum herhangi bir kötü niyetim yoktu. ben şahsen böyle bir şey diyeceğine inanmıyorum dese bile kesin Cumhuriyetin ilanından önce söylemiştir. zaman onu gerektirdiği için

Atarük ile ilgili bir sorununuz mu var kendisi Müslüman ailenin Müslüman çocuğu ve ben şuna gayet eminim şartlar öyle gerrektirdiği için değil gercekten oyle inandığı için demiştir.neden bu Atatrük düşmanlığı ne !ne zararı dokunmuş bu Millete Devlete yaptıklarını unutuyorsunuz ve rahatlık dürtüyor.Şeyh Sait gibi Derviş Mehmet gibi emperlaist uşaklara gereken dersi vermiştir ve hala bugun ona düşmanlık yapılıyorsa onun bu ülkeye getirdikleri sayesindedir.Göreydim monarşi ya da diktatörlğkle yonetilen bir ülkede ülkenin kurucusuna söz soyleyebilinecekmiydi?

neden Atatürk'ün bu sözü söylediğine inanmıyorsunuz açıklarmısnız

mukankaan

Aktif Üye
Üye

ben bu soruyu soranı kastettim....bu soruyu atatürk sormamış ki karşısındaki adam sormuş o da cevabı vermiş niye yanlış anladın ki.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

mukankaan' Alıntı:
ben bu soruyu soranı kastettim....bu soruyu atatürk sormamış ki karşısındaki adam sormuş o da cevabı vermiş niye yanlış anladın ki.

hocam ben sizin yorumunuza bir sey demedim.dikkat ederseniz diğer üyenin yorumuna cevap yazdım.lütfen yanlış anlamayın

mucahit2121

Üye
Üye

zalatar' Alıntı:
Atarük ile ilgili bir sorununuz mu var kendisi Müslüman ailenin Müslüman çocuğu ve ben şuna gayet eminim şartlar öyle gerrektirdiği için değil gercekten oyle inandığı için demiştir.neden bu Atatrük düşmanlığı ne !ne zararı dokunmuş bu Millete Devlete yaptıklarını unutuyorsunuz ve rahatlık dürtüyor.Şeyh Sait gibi Derviş Mehmet gibi emperlaist uşaklara gereken dersi vermiştir ve hala bugun ona düşmanlık yapılıyorsa onun bu ülkeye getirdikleri sayesindedir.Göreydim monarşi ya da diktatörlğkle yonetilen bir ülkede ülkenin kurucusuna söz soyleyebilinecekmiydi?

neden Atatürk'ün bu sözü söylediğine inanmıyorsunuz açıklarmısnız
şimdi hocam atatürk ile ilgili her hangi bir sorunum yok inancıda beni ilgilendirmez ben sadece bu bilginin doğruluğunu öğrenmek istedim yazdığınız yönetim şekillerinin hepsinin bu ülkede uygulandığına inanıyorum

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

konu isyasi boyuta taşınıp foruma zarar vereceği için noktalıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...