Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

keremisli

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Kendine thelion denen vatandaş.Madem sen bu kadar aslanlık yapmaya bu kadar meraklısın bunu sanal ortamda yüzünü bile görmediğin kişilere değil de bunu gerçek hayatta yap bari sana adam desinler
Senin işin gücün burada boş teneke gibi kuru gürültü çıkarmak başka da bi halta yaradığın yok.Birinci mesajında bahsettiğin kişi benim.Sen aklınca burada çaktırmadan milletle alay ettiğini dalga geçtiğini mi zannediyorsun.Yok bilmem özne yüklemmiş te yok cümleymişte,yok ben öyle demedim onu bile anlamadınızda aklınca millete ahkam kesip duruyorsan.Sen en başta helallik almanın kişiler arasında olduğunu bi öğren.Neymiş vay efendim ben bakanlığa MEB e hakkını helal etmiyorum, siz bunu bile anlamadınız gibisinden ayaklara yatmalar.. sanki karşısında bir insan var da ona hakkını helal etmiyor bizde yedik.Sen başta okulundaki din kültürü öğretmenine bu helallik dediğimiz şey kurumlardan alınırmı alınmaz mı bi öğren ondan sonra burada aklınca ahkam kesmeye devam edersin
Burada daha önce dedik ki bu durumdan şikayetçi olan varsa gider mahkemeye açar davasını bu kararı iptal ettirir.Demek ki sen bi dava açamayacak ezik ama forumlarda tanımadığın görmediğin kişilere hakaret edecek kadar aslanmışsın aferin sana
Bi daha burada kimseye hakaret etmeyeceksin tamam mı abisi, adam olacak adam gibi mesaj yazacaksın eleştiri yapacaksan bunu adam gibi yapacaksın burada gelip zırtapozluk yapmayacaksın

ber2000

Çalışkan Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

1998 de 8 yıl zorunlu eğitime bağlı olarak coğrafya dan sosyal bilgilere geçtim. O dönem de başka şans da vermediler.

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Thelion hocam.. an-la-mi-yor-lar.. yormayin kendinizi.. baksaniza okuldaki diger ogretmenlerden daha cok calisiyorum diyor birisi.. ezik.. yazikk

kullanýcýismi01

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

birbirinizi suçlamayı bırakın bence bu hakkı kullanan değil kullandıran suçludur. ülkemizde ne biz eğitimciler ne de eğitim işlerini yönetenler eğitim gelişmesini düşünmüyoruz günü kurtaralım yeter anlayışı var. sınıfçı açığı var sokaktan geçeni al sınıfçı yap sınıfçı fazla al sana yan alan geç böyle iş olmaz .ne zaman eğitim devlet politakası haline gelirse ve de öğretmen yetiştirmeye daha fazla özen gösterilirse biz burada eğitim ve öğretim tartışırız.