Açık Uçlu Sınav Analiz programının V3.4 ( 22 Aralık 2023) versiyonu yayında.

thelion

Aktif Üye
Üye
GÜNCELLENDİ 22 ARALIK
Açık uçlu sınav analiz programı
Açık Uçlu Yazılı Sınav Analiz Programı ile;
  • Açık Uçlu Sınav Analiz programının V3.4 ( 22 Aralık 2023) versiyonu yayında.
  • Senaryo Gir ekranında Senaryo seçimi yapabilir. Ayrıca bu sayfanın çıktısını alarak sınavlarınızla birlikte saklayabilir raporunuza ek yapabilirsiniz.
  • Düşük oranlı kazanımlarla ilgili alınacak tedbirler rapor ekranı eklendi. Ayrıca bu sayfanın çıktısını alarak sınavlarınızla birlikte saklayabilir raporunuza ek yapabilirsiniz.
  • Bu güncelleme ile sınav analizine e okul uyumlu liste yapısı eklendi. Kopyala yapıştır yaparak e okuldan aldığınız listeyi programa alabilirsiniz.
  • 45 Öğrenci sayısına kadar kullanılabilir.
  • Sınav notlarınızı girdikten sınıf analizinizi çeşitli grafikler ve bilgiler eşliğinde rapor alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• SBD-ACIK-UCLU-SINAV-ANALIZ-V3.4.xlsx
    4.7 MB · Görüntüleme: 1,404
Son düzenleme:

DUYGUM

Üye
Üye
SAYIN HOCAM ÖNCELİKLE EMEKLERİNİZE SAĞLIK FAKAT OKUL ADI KISMI YEŞİL OLMASINA RAĞMEN DEĞİŞİKLİK YAPAMIYORUZ...KORUMA KONULMUŞ...

tor

Aktif Üye
Üye
Hocam yanlış anlamıyın ama yazılı analizi istiyor mu müfettişler ve ya okul müdürleri. Şöyle bir ibare var ne kadar doğru bilmiyorum ama; İLKÖĞRETİM KURUMLARINDA SINAV ANALİZİ YAPILMAMAKTADIR.26.07.2014 Tarihli ve 29072 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin "Tanımlar" başlıklı 4. maddesinin de ise bu şekilde bir tanım yoktur.

thelion

Aktif Üye
Üye
Hocam yanlış anlamıyın ama yazılı analizi istiyor mu müfettişler ve ya okul müdürleri. Şöyle bir ibare var ne kadar doğru bilmiyorum ama; İLKÖĞRETİM KURUMLARINDA SINAV ANALİZİ YAPILMAMAKTADIR.26.07.2014 Tarihli ve 29072 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin "Tanımlar" başlıklı 4. maddesinin de ise bu şekilde bir tanım yoktur.
evet artık malesef isteniyor hocam o yönetmelik çok değişti.Okul istemiyorsa sorun yok hocam. İsterse de hemen anında olsun ister ama benden demesi

• Beğen
Reactions: tor