7.sınıf Performans Ödevi

VÝLDAN

Yeni Üye
Üye
ARKADAŞLAR İLETİŞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİNDEN BİR PERFORMANS ÖDEVİM VAR KONUSU : NAZLI 7. SINIFA YENİ BAŞLAMIŞTI.BU YIL BİRAZ DAHA BÜYÜMÜŞ,BÜYÜMESİYLE BİRLİKTE ANLAYAMADIĞI BAZI SORUNLAR YAŞAMAYA BAŞLAMIŞTI.NAZLI KENDİNİ YALNIZ HİSSEDİYORDU.DIŞ GÖRÜNÜŞÜNÜ BEĞENMİYOR ,SAÇINI VE ŞİŞMANLIĞINI DERT EDİYORDU.AİLESİ VE ARKADAŞLARIYLA SÜREKLİ TARTIŞIYORDU.İSTEMEDİĞİ HALDE ALİLESİNE SESİNİ YÜKSELTİYORDU.OYSA O HERKESİN ONU ANLAMASINI İSTİYORDU ESKİSİ GİBİ.

NAZLININ NEDEN KENDİNİ BÖYLE HİSSETTİĞİNİVE ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARI KIRMADAN ONLARLA NASIL İLETİŞİM KURABİLECEĞİNİ ANLATABİLECEĞİM Bİ TİYATRO HAZIRLAMAMI İSTİYOLAR ...

LÜTFEN BANA YARDIM EDİNNN ...  ???

Dilgoski

DilgHoski
Üye
yha aynısını ben de yapmıştım geçen yıl .. bulsaydım sana göndercektim ama bulamadım..çok üzgünümm..
her neyse benimki brs kötü olmuştu ama yaratıclıgını kullanmanı öneriorm. Yaratabildigin kadar karakter yarat ne biliim kameraya çekceksen arkaya ses ver,hani olur ya dizilerde insanların ne düşündükleri seslendirilir, bu sıralardaki ergenlik sorunlarından (alkol,sigara vb.)bahset. Nazlıya kötü alışkanlık kat,ders almasını sağla,arkadaş çevresini düzelt...

KISACASI SEN YARATICILIĞINI KULLAN,ve amaca uygun olsun konuya hakim ol!!!

onur12

Yeni Üye
Üye
yha ekonomik ve sosyal hayattan alınan performans ödewi nasıl yapılır

yardım please