6.sınıflarda ne yapacağız

Aynur Gün

Üye
Üye
6.sınıflarda sbs yok bildiğim kadarıyla 8.sınıfta sınava girecekler sadece 8.sınıftan soru sorulacak bu durumda 6.sınıfta soru çözecekmiyiz.Bana yardımcı olacak arkadaşım var mı?

yigit43

Yeni Üye
Üye
Sa. Kardeş benim bildiğim 8. sınıfta sadece 8. sınıfın konularından sbs olacak yani sadece inkılap tarihi sorulacak acıklama o şekilde yapılmıştı. Eğer değişiklik yapmadılar ise.

cennet kuzdere

Yeni Üye
Üye

ben öğrencilerime ünite sonunda test dağıtıyorum . sbs kalksa bile öğrencinin bu yılki başarısını ve öğrenim düzeyini belirlemek için soru çözmek gerekir diye düşünüyorum. her ünite sonunda yapılan test sonuçlarına göre hangi konuyu kim anlamış veya anlamamış tesbit etme açısından öenmli bence .

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

Aynur Gün' Alıntı:
6.sınıflarda sbs yok bildiğim kadarıyla 8.sınıfta sınava girecekler sadece 8.sınıftan soru sorulacak bu durumda 6.sınıfta soru çözecekmiyiz.Bana yardımcı olacak arkadaşım var mı?
sadece 8ler değil. bu sene 7.sınıflar da sbsye girecek. seneye sadece 8ler girecek. ben 6. sınıflarda da test çözüyorum. girdikleri birçok deneme sınavı var. tabi hangi konuyu anlayıp hangisini anlamadıklarını da anlamak için oldukça yararlı oluyor testler.

mukankaan

Aktif Üye
Üye

nasıl olsa yine değişeşek kafanızı yormayın..durmak yok teste devamm