6. sınıf müfredatında değişiklikler DİKKAT!

tekpas

Üye
Üye

bende bir sene okuttum altın yayınlarını,kitap evlere şenlik,oradan işlemedim çünkü kitabın vereceği bir şey yoktu.,sonra milli eğitime rapor sunduk ve meb yayınlarının daha faydalı yararlı olduğunu belirttik.ondan sonra devamlı meb yayınları geliyor

ekol46

Üye
Üye

inkılap tarihinde dikkatinizi çekti mi bilmem bazı konulara 20 dk. diyor.örneğin m.kemal okulda konusu...öyle okutturdum yetişmiyor dahi..ne dandik ders planı yapıyor meb anlamıyorum..4 saatte ilk üniteyi bitir diyor düz okuttum yine yetişmedi.müfettiş geçen yıl ahkam kesiyordu bana bir saatte iki hedef davranış yazmıştım deftere. hocam1 derste bir hedef davranış kazandırılır. yazılır diye ..sorarım bu sene gelirse yine hacii ne iş bu böyle diye..

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

tekpas' Alıntı:
bende bir sene okuttum altın yayınlarını,kitap evlere şenlik,oradan işlemedim çünkü kitabın vereceği bir şey yoktu.,sonra milli eğitime rapor sunduk ve meb yayınlarının daha faydalı yararlı olduğunu belirttik.ondan sonra devamlı meb yayınları geliyor

nereye nasıl bir rapor bu hocam

sonics2008

Üye
Üye

ekol 46 hocam çok güldürdün.allah ta seni güldürsün.tamamıyla katılıyorum sana

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

değişiklik çok büyük olmadığı için doğru düzgün kimsenin gözüne batmadı. altın kitaplarını geçen sene okuttum. berbat bir kitap. bu sene meb geldi. altın yayınlarına göre mükemmel bence.. altın yayınları okutacaklara şimdiden kolay gelsin.