2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

axisios

Üye
Üye
bu senede geçen sene ve her sene olduğu gibi iyi yerleri özür grubuna saklamışlar.tek bir istisna var o da 2010 yılı o zaman iller arasına kota falan uygulanmamıştı.2011 seçimlerinde milleti kızdırmamak için.seneye de seçim var 2015 haziranda seneye için tahminim her yer açık gösterilir,mayıs ayında il-içi il dışı beraber yapılır,çakma sosyalcilerin bi kısmıda bu sene erir

erayyy

Üye
Üye

mrb guvenctosun hocam bende aynı okullara bakıyorum antalyalıyım hocam kaç puanınız var okulların %90 köy okulu istanbulda çalışıyorum merkezi bir okuldayım köy okullarında yapabilir miyim diye düşünüyorumk

guvenctosun

Üye
Üye

erayyy' Alıntı:
mrb guvenctosun hocam bende aynı okullara bakıyorum antalyalıyım hocam kaç puanınız var okulların %90 köy okulu istanbulda çalışıyorum merkezi bir okuldayım köy okullarında yapabilir miyim diye düşünüyorumk

hocam benim puan 192. okullar hep köy okulu ve geneli tek şubeli.okulların bazılarını aradım bazılarına internet sitelerinden baktım. aradıklarım benden önce yüksek puanlı arayanlar vardı dediler. bende şuan bulunduğum yerde çok aradım ama memlekete yakın olmak istiyorum. bu arada memleket denizli, açılan kontenjan yıllardır 3-4.

erayyy

Üye
Üye

mrb guvenctosun hocam sizin puanınız yüksekmiş benim 139 puanım var ben de birkaç okulu aradım bana da aynı şeyleri söylediler doğudan arayan çok moralinizi bozmak gibi olmasın dediler ,sizin puanınız çok az diyenler oldu. bulunduğum yerden ben de çok memnunum dediğiniz gibi memleket hasreti var (istanbulu da çok seviyorum)hakkımızda hayırlısı olsun.

erayyy

Üye
Üye

guvenctosun hocam şuan hangi ilde çalışıyorsunuz