2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ

MELÝKE1928

Üye
Üye

Sorular kalite olarak mükemmel.Teşekkür ederiz.

salt83

Üye
Üye

Hocam teşekkürler çok güzel olmuş yalnız ben sizin yazdığınız o maddelere uymuyorum yanlış mı yapıyorum bilemiyorum?

ayseeren

Üye
Üye

EMEĞİNİZE SAĞLIK HOCAM İYİ Kİ VARSINIZ:))

philosophe63

Üye
Üye

Hocam yönetmelik konusunda haklısınız. Ben de geçmişte yönetmeliğe ygun hazırlıyordum yazılıları. ikinci dönem yazılılarında birinci dönemden soru sormuyordum. ancak teog da çocuklar birinci dönemin konularından da sorumlu olacaklar. bunu görünce yazılılara birinci dönemden de sorular eklemeye başladım. Bilmiyorum hangisi doğru? gerçi bunlar 5.sınıf teogla ilgileri yok ama tutarlılık olması açısından. Kendi yönetmeliğine uymayan bir meb var. Mesela yönetmelikte birgünde en fazla iki yazılı yapılabilir diyor ama meb teogda birgün de üç yazılı yapıyor. Kafam karışık sade iki üniteden sorsam sorular hep aynı oluyor. ilk dönemden sorsam aradan uzun bir zaman geçmiş öğrenciler hatırlamakta zorlanıyor. ayrıca kitbın başından sorumlu tuttuğunda düzenli çalışma alışkanlığı olmadığından bir iki gün içinde bütün kitabı çalışmaları gerektiğinden iyice çuvallıyorlar. Neyse emeğinize sağlık hocam...