2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

seryaþa

Üye
Üye

sosyal bilgiler bizi takip eden , emeklerini sunanlar gördüler ki tam isabet sorular yada benzeri söz konusu o zaman aklın yolu bir iken soruları mı çalmış oluyorlar

KENAN58

Aktif Üye
Üye

sınavda gözetmendim dolayısıyla gözledim :) sorular gayet kolaydı ama yinede öğrenciler basit basit soruları yanlış yapıyorlardı fitil oldum
bence basitti fullenecek bir sınavdı

asooslu

Üye
Üye

sorular beklediğimden kolay çıktı. bu siteye emek verenlere, bilgi paylaşımında bulunanlara hatta yorum yapanlara teşekkürü borç bilirim. hepimize şimdiden iyi tatiller.

orhandemiral

Çalışkan Üye
Üye

13.soruda "Akılcılık ve bilim" cümlesinden LAİKLİK diyen çok olmuştur.Geri kalan sorular bizim verdiğimiz kazanımlarla yapılacak basit sorular bence.Bazılarında isabetimiz de var.

cawlar

Yeni Üye
Üye

Soruları çok kaliteli, tüm ülke düzeyi göz önünde bulundurularak hazırlanmış olduğunu düşünüyorum.Gayretli her öğrenci bu sorulardan emeğinin karşılığını alacaktır.Dershanelerin lüzumsuzluğunu bir kez daha velilere hatırlatan bir sınavdı diye düşünüyorum ama değişen bir şey olacağına da inanmıyorum.Ancak sınavlar kalkarsa dershaneler kalkar.Oralarda ki öğretmen arkadaşlarımızda milli eğitime dahil olur ancak.