2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ

efrathes

Üye
Üye
Arkadaşlar internette ve çevremedeki araştırmalarım sonucunda verilen konu ile igili herhangi bir bilgiye ulaşamadım.kendi imkanlarımla şöyle bir şey yaptım bilginize sunmak istedim.(lütfen sadece bir fikir olarak sunuyorum)
geçen seneki yıllık plan ile bu yılki yıllık planı karşılaştırıp değişen saatleri belirledim.ayrıca suan net olmamakla beraber inkilap tarihinden alınıp vatandaşlık dersi kapsamına alınan kazanımların tasarladım ve bu noktada olusan farklılıgı yazdım.birde bu durumu bırazda susleyınce ortaya eh işte birşey cıktı.en azından ortada bir fikir yokken hiç yoktan iyi bir fikirdir diye dusunup paylasmak ıstedım

herkese tesekkurler

Ekli dosyalar

• seminer k.doc
    31.5 KB · Görüntüleme: 1,487

erdal17

Üye
Üye

teşekkür ederiz öğretmenim yeni eğitim öğretim yılında başarılar...

güleç

Çalışkan Üye
Üye

efrathes' Alıntı:
Arkadaşlar internette ve çevremedeki araştırmalarım sonucunda verilen konu ile igili herhangi bir bilgiye ulaşamadım.kendi imkanlarımla şöyle bir şey yaptım bilginize sunmak istedim.(lütfen sadece bir fikir olarak sunuyorum)
geçen seneki yıllık plan ile bu yılki yıllık planı karşılaştırıp değişen saatleri belirledim.ayrıca suan net olmamakla beraber inkilap tarihinden alınıp vatandaşlık dersi kapsamına alınan kazanımların tasarladım ve bu noktada olusan farklılıgı yazdım.birde bu durumu bırazda susleyınce ortaya eh işte birşey cıktı.en azından ortada bir fikir yokken hiç yoktan iyi bir fikirdir diye dusunup paylasmak ıstedım

herkese tesekkurler

evet henüz bu çalışma ile ilgili bir döküman yok:( biz kendimzce bir şeyler yapacağız ben de kabaca dediğinz gibi tüm üniteler için ders saatinin azalması üzerine konu bazında kaç saat olabileceğini ayarlamaya çalıştım..ama vatandaşlık konularını ayırt etmedim...raporlaştırdıktan sonra bizimle paylaşırsanız seviniriz hocam:)...teşekkürler...