10 dakikalık anlamsız inatlaşma

bahar0

Üye
Üye
İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar

bizim müdüre anlattım hocam sizin olayı müdürüyle problemi mi varmış dedi. yok bütün öğretmenlere kaşlarını çatarak derse girin diyormuş dedim valla şok oldu. bizim okuldada kitap okuma saati var ilk 20 dakika rahatça okuyoruz sabah 8.00 dan 8.20 ye kadar 20 dakika ders yapıp tenefüse çıkıyoruz.Allah size sabır versin sendikalıysanız sendika belki çözebilir sorununuzu bir başvurun derim.

şükrü58

Üye
Üye

arkadaşlar ilk derse 10 dakika erken girme gibi bir zorunluluk yok yönetmelikte yok bu müdürlerin keyfiyeti. Birde kitap okuma saati diye zorunlu bir kural idarecilerin mem şirin gözükme yollarıdır.yok varsa böyle bir yönetmeliği size diretenden lütfen isteyin bakalım ne yapacak. Lütfen herşeye hemen evet demeyin

şükrü58

Üye
Üye

Arkadaşlar sizler öğretmensiniz öğrenci değil, Bakan bey dahi size kitap okuyacaksınız diye saat veremez, ancak sizle4r isterseniz okursunuz. Bu durumu çok komik buluyorum

bozok6682

Üye
Üye

okuma yaptırın demiyor arkadaşlar, adam ders başladı diyor, derse hazırlık var ilk derste 10 dakika diyor ileri gidip kapıyı duvara vurark bile yaptı valla resmen saçma bi durum ama yönetmelikte yok neye dayanarak diyor bi türlü çözemedik