Arama sonuçlarınız

1. H

Çanakkale İle İlgili Bilinmeyenler...

Çanakkale İle İlgili Bilinmeyenler... ELLERİNE SAĞLIK HOCAM ALLAH RAZI OLSUN UNUTTUKLARIMIZI HATIRLATTIN ÖĞRENCİLERE ÇOK İYİ GELECEK İNŞALLAH FEYZ ALIRLAR DA BİŞEYLER KAZANDIRIRIZ
  2. H

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!!

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!! osmanlı tarihini kısalta kısalta yok ettiler şimdi sıra İnkılap Tarihinde hadi bakalım meb şimdi ne yapacaksın kes yapıştır-top oyna ama tarihini öğrenme
  3. H

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!!

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!! geçmişinden habersiz sanki yakın tarihi istemeyen unutturmaya çalışan bir durum söz konusu karşımızda helal olsun bu zihniyete başka ne denir insan İnkılap Tarihi dersi ile teknoloji tasarım,beden eğitimi derslerini...
  4. H

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? yuh ya kerdeşim siz ne yaptınız böyle 3 saatte nasıl bu kadar konuya değiniyorsunuz anlamadım hele yapılandırmacı yaklaşımda öğrenci merkezli sistemde helal olsun
  5. H

C.B.Ü Demirci Eğitim

C.b.ü Demirci Eğitim ben de 2004 mezunlarından hikmet niğdedeyim 5 senedir nerde bizim mezunlar
  6. H

Seminer Dönemi Çay Yasağı

tam olmuş bari öğle yemeklerini kesip eve gitmeyi de yasaklasınlar öyle saçmalık mı olur
  7. H

Sina Filistin Cephesinde Osmanlı

teşekkürler
  8. H

3 Boyutlu Dünya Haritası

teşekkürler