Arama sonuçlarınız

1. F

2. ÜNİTE DENEMESİ - 2 ( YENİ MÜFREDATA UYGUN )

Üniteyi değerlendiren güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık, teşekkürler.
  2. F

ders kitapları

Merhabalar, yayınları geçen yıl kullanmış biri olarak ben de tavsiye ederim. Bir sorum olacak; yeni hazırlanan kitabınızdan dijital ortamda geçen yıl ki gibi yararlanabilecek miyiz?
  3. F

TÜRKİYE'DE İLK - 3TE 3 SOSYAL BİLGİ YARIŞMASI - Bilim Teknoloji ve Toplum 7. Sınıf

Çok emek verilmiş bir çalışma. Tebrik ve teşekkür ederim.
  4. F

Özgür Düşünce ve Bilim

Erkan hocam, daha önce de belirttiğim gibi sunularınız yayınlarınızı birebir desteklediği için oldukça verimli ders işlememize ve öğrencilerin pekiştirmesine katkısı oldukça iyi. Tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.
  5. F

Kil Tabletten Akıllı Tablete

Merhaba Erkan hocam, daha önce de yazmıştım ama tekrar yazacağım... Sunularınız kitaplarınıza uygun olduğu için gerçekten işimizi çok kolaylaştırıyor. Bu yüzden sunularınıza ara vermezseniz memnun olacağız... Teşekkür, iyi çalışmalar....
  6. F

Ders Notu 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem Yeni Müfredat Ders Notu

Emeğinize sağlık teşekkürler....
  7. F

Yerleşmeyi Etkileyen Faktörler

Sunularınızın kitaplarınızı destekler tarzda olması hem bizim hem de öğrencilerimizin işini kolaylaştırılıyor. Emeğinize sağlık, teşekkürler....
  8. F

Coğrafi Konum

Teşekkürler...
  9. F

Yerleşmeyi Etkileyen Faktörler

Teşekkür ederim. Yayınlarınızı desteklemesi bakımından oldukça kullanışlı....
  10. F

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu

Teşekkür ederim. Yayınlarınızı destekleyen güzel sunular...
  11. F

Osmanlıda Kültür Sanat ve Estetik Anlayışı

Erkan hocam bir çok sununuzu indirip kullanıyorum... Emeğinize sağlık...
  12. F

Medya ve İletişim Sunumu

Elinize sağlık, teşekkür ederim.
  13. F

Sosyal Bilgiler 711 İnsandan İnsana Giden Yol Günlük Planı

ELİNİZE SAĞLIK, TEŞEKKÜRLER...
  14. F

Sosyal Bilgiler Afişleri

Sosyal Bilgiler Afişleri Merhabalar, A3 boyutu daha iyi olabilir. Öğrencinin dikkatini çekecek nitelikteki afişlere öğrenci yakından bakmak isteyecektir diye düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  15. F

6-7-8. sınıflar proje ölçek

6-7-8. sınıflar proje ölçek Teşekkürler.
  16. F

SINAV ANALİZ PROGRAMI

SINAV ANALİZ PROGRAMI Teşekkürler.
  17. F

12 mart istiklal marşının kabulü ile ilgili herşey burada

12 mart istiklal marşının kabulü ile ilgili herşey burada TEŞEKKÜR EDERİM. GÜZEL BİR UYGULAMA OLACAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
  18. F

12yıl zorunlu eğitim ve ders saatleri

12yıl zorunlu eğitim ve ders saatleri Arkadaşlar, öğrenciler dördüncü sınıftan sonra istedikleri okula gidebilecekleri gibi açık okula da yönelebilirler. Böyle olursa öğrenci sayısı azalır ve buna bağlı olarak da şube sayısında azalma olabilir. Dolayısıyla DİMYAT'A PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ...
  19. F

Performans Değerlendirme Tablosu

Performans Değerlendirme Tablosu TEŞEKKÜR EDERİM.