Arama sonuçlarınız

1. Y

Teknolojinin Sosyal Etkileri

EMEĞİNİZE SAĞLIK
  2. Y

Sunu Meslek edindiren Kurumlar Sunusu

TEŞEKKÜRLER HOCAM. ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. EMEĞİNİZE SAĞLIK
  3. Y

2 yazılı yapanlara siteden karma yazılı

2 yazılı yapanlara siteden karma yazılı Gerçekten çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık.
  4. Y

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- Güzel hazırlanmış. Yalnız 1. soruda Ayasofya müzesi yanlış bir kavram olmuş.
  5. Y

6 Doğal Afetler ve İnsan Sunusu

6 Doğal Afetler ve İnsan Sunusu Hocam 5. sınıf sunumlarının daha az emekle hazırlandığını düşünüyorum. Daha güzel sunumlarınızı bekliyoruzz
  6. Y

5.SINIF HAFTALIK PLANLAMA 1 16-20 eylül 2013

5.SINIF HAFTALIK PLANLAMA 1 16-20 eylül 2013 Güzel olmuş elinize sağlık.Devam etmesini diliyorum.
  7. Y

Ülkemizde Nüfus-1 ( Nerelerde Yaşıyoruz ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

Ülkemizde Nüfus-1 ( Nerelerde Yaşıyoruz ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu Çok beğendim. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  8. Y

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları BENCE DERS SAATİ 3OLMUŞ 5 OLMUŞ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL. SOSYALİN İÇİNİ BOŞALTMIŞLAR PAPAGAN GİBİ AYNI ŞEYLERİ ANLATIP DURUYORUZ.ÖGRENCİ TÜRKİYE Yİ TANIMADAN LİSEYE GİDİYOR. PROĞRAMI HAZIRLAYANLARA DUYURULUR.
  9. Y

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

Açılmasını İstediğiniz Bölüm Benim şikayetim forumla ilgili değil ama buraya yazmak istedim.Sosyal Bilgiler dersinin müfradat olarak içinin nasıl boş olduğunu herhalde kimse görmüyor.6.sınıf 1. ünite konuları 4.ve 5. sınıflarda verilebilir. Altın yayınlarının kitabı ders işlerken beni çok...
  10. Y

Ya İstiklal Ya Ölüm

teşekkür
  11. Y

2. Ünite: Ülkemizde Nüfus

2. Ünite: Ülkemizde Nüfus :) çok teşekkürler  
  12. Y

Harita Ve Ölçekler

Teşekkürler
  13. Y

Haritaların Dili

Güzel bir çalışma. Teşekkürler
  14. Y

İletişim ( Flash )

açılmıyor
  15. Y

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Derliğim Sınıfınız gerçekten güzel hazırlanmış.Ama tarih şeridini göremedim.