Arama sonuçlarınız

1. S

SON ÜNİTEYİ YETİŞTİREMEYENLERE DERLEME ORTA DÜZEY ORTAYA KARIŞIK YAZILI

SON ÜNİTEYİ YETİŞTİREMEYENLERE DERLEME ORTA DÜZEY ORTAYA KARIŞIK YAZILI TESEKKÜRLER HOCAM
  2. S

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı-25 Soruluk Test

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı-25 Soruluk Test tam isediğim gibi.elinize sağlık
  3. S

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi ellerinize sağlık
  4. S

Çanakkale 99 yıl konuşma metni

Çanakkale 99 yıl konuşma metni teşwkkürler hocam
  5. S

bu sorunun cevabını bilen var mı

Bizde de devlet başkanı seçimle belirleniyor ama insan hakları korunmuyor.
  6. S

Tst Gourp yprk test sunum programı 6.sınıf (tavsiye program) son sürüm 2010

Tst Gourp yprk test sunum programı 6.sınıf (tavsiye program) son sürüm 2010 teşekkürler hocam
  7. S

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu derde derman olduğunuz kesin.emekleriniz içinteşekkürler.
  8. S

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ Hocam ,sorular kaliteli 5.sınıf öğrenci seviyesine çok uygun.sizinkilei bilmiyorum benim 5ler tam çocuk ortaokul için küçükler.sınavın resimli olması dikkatleri çeker dileğim hepsinin yüksek not alması
  9. S

İpek Yolunda Türkler 40 Soru Cevaplı

İpek Yolunda Türkler 40 Soru Cevaplı teşekkürler hocam
  10. S

''çocuğum öğretmen ödev vermiyor''diyora son!

belki daha önce verilmiştir bilmiyorum ama arkadaşlara örnek olsun diye sunmak istedim.15 tatil ve günlük ödevleri etkinlikleri flaşa yüklüyorum oradan da öğrencilerin flaşına .kağıt, fotokopi ve fotokopi odasında saatlerce bekleme son .siteden indirdiğim etkinlikleri de ekledim. tatil dönüşü...
  11. S

insan hakları haftası

TEŞEKKÜR EDERİM
  12. S

18 MART KUTLAMA PROGRAMI

ellerinize sağlık hocam.
  13. S

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

verilmesi gerekeni verip geçiyorum deshane mantığı gibi.yoksa kitabı okut not alsınlar yorum yapsınlar bunlar çok zahmetli!öğrenci ´hele istediğimiz öğrenci yok artık.ben matbaa lale devrinde gelmiş osmanlıya dediğimde öğretmenim niye o kadar geçikmiş diyen öğrenci çıkar ben de bu konuyla ilgili...
  14. S

insan hakları haftası

insan hakları haftası elinize sağlık
  15. S

Dünya Kağıt Üzerinde-Harita ve Ölçekler

Dünya Kağıt Üzerinde-Harita ve Ölçekler emeğiniz zayi olmasın işallah
  16. S

okul meclisi rehberöğretmenliği

okul meclisi rehberöğretmenliği teşekkürler hocam
  17. S

okul meclisi rehberöğretmenliği ileşim halinde olursak sevinirim.prosedürü var mı hocam sizde.benim anladığım her sınıftan adaylar çıkacak seçim atmosferi oluşacak bir sınıftan istediği kadar aday çıkabilir.1-2-3ler katılmıyor doğru mu?
  18. S

2010-2011 DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI VE YURTTAŞLIK KULÜBÜ

2010-2011 DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI VE YURTTAŞLIK KULÜBÜ elinize sağlık hocam.öğrencilerin daha aktif olması için nasıl projeler olabilir?
  19. S

erkan hocam geçen sene sosyal bilgiler dvd çok faydalandım elinize sağlık.görsel araçla destekleyince bilgi daha kalıcı oldu, öğrencilerin sosyal bilgilere bakışları değişti.hocam bu sene okul öğrenci meclisi rehber öğretmeni seçildim ne yapmam lazım bununla ilgili yardım ederseniz...