Arama sonuçlarınız

1. M

Web2 araçları günlük plan

Haklısınız hocam yanlış ifade etmişim düzeltme imkanı var mı ? Ve bildiğiniz böyle bir plan var mı ?
  2. M

Web2 araçları günlük plan

Merhaba değerli zümrelerim elinizde her hangi bir sınıf düzeyinde web2 araçlarından her hangi birini kullanarak oluşturduğunuz bir günlük ders planı örneğiniz var mı acaba ?
  3. M

5. Sınıf Senebaşı Covid-19'a Göre Veli Toplantısı

Erkan hocam salgın sürecine göre yapılmış olan toplantının içinde geçen Ek-1-2-3 vs gibi ekler elinizde mevcut mu acaba ?
  4. M

2019-2020 6-7 Hukuk ve Adalet Dersi Yıllık Planı

Yeni kitap Yeni kitap eba'da var Zeki hocam. Ders içerikleri bölümünde 7. sınıf dersleri içerisinde mevcut
  5. M

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma

Bende de aynı hatayı veriyor nasıl çözülür acaba ?
  6. M

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

Erdoğan Hocam lütfen kararınızı tekrar gözden geçirin. Herkes bazıları gibi düşünmüyor. Biz emeğinizin değerinin farkındayız ve hiç bir şekilde paha biçilemez. Bizimle sizin uygun gördüğünüz koşullarda paylaşırsanız çok sevineceğiz.
  7. M

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi

slayt icinde video var. slayt ile videolar rar dan cikardiginiz gibi aynı klasör içinde olmalı. Ayrıca slayt içinde video sayfasına geldiginizde başlaması için bir kere tıklamanız lazım.
  8. M

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi Slaytın içerisinden olmaz arka arkaya kesintisiz izleme. Ancak klasörün içinden hepsini bir media oynatıcı içine atacaksınız orda sırası ile izlenir arka arkaya.
  9. M

Rica ederim arkadaşlar. İşinize yararsa sevinirim. Erken paylaştım ki herkes faydalansın diye. Eğer ekleme çıkarma yaparsanız video yerlerini ona göre ayarlayın. Yada videoların isimlerini değiştirseniz oynatmada hata verebilir haberiniz olsun
  10. M

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi Hayır hata yok arkadaşlar indiriyor . Birde burdan deneyin isterseniz. https://my.pcloud.com/publink/show?code=kZjDtkZzhlPRWMPxrzNG7tfOPMGyVYbO9yV#folder=22922351
  11. M

Merhaba arkadaşlar adım Ozan. Sosyal bilgiler öğretmeniyim.Malum önümüz 18 Mart Çanakkale Zaferi . Bu sene okulda kutlama töreni bana ait. Bende 100. yıla özel olarak bir kutlama yapmak istedim. Bu konuda internette araştırma yaparken aşağı linkteki sete denk geldim. Müdür beyde sağolsun ödemeyi...
  12. M

2014_2015_Sosyal_Bilgiler _Sene_Başı_Zümresi

2014_2015_Sosyal_Bilgiler _Sene_Başı_Zümresi Metin hocam alınan kararları eklememişsiniz ekleyecek misiniz ? Teşekkürler bu arada güzel zümre olmuş..
  13. M

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? Hocam bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? Bir yönetmelik vs bir şey var mı bunla ilgili ?
  14. M

vatandaşlık ve demokrasi eğitimi EKOYAY öğretmen kılavuz kitabı

vatandaşlık ve demokrasi eğitimi EKOYAY öğretmen kılavuz kitabı Arkadaslar vatandaşlık dersi bu sene zorunlumu seçmeli mi yoksa tamamen kaldırıldı mi