"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi

mitoloji

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar adım Ozan. Sosyal bilgiler öğretmeniyim.Malum önümüz 18 Mart Çanakkale Zaferi . Bu sene okulda kutlama töreni bana ait. Bende 100. yıla özel olarak bir kutlama yapmak istedim. Bu konuda internette araştırma yaparken aşağı linkteki sete denk geldim. Müdür beyde sağolsun ödemeyi yaparız deyince siparişi verdim ( Hoş yapmasaydıda artık kendi kesemden karşılayacaktım göze almıştım) Seti sipariş ettim şimdi sergi için hazırlık aşamasındayım.

http://satis.canakkale.org.tr/CANAKKALE-SAVASLARI-SERGI-SETI-2,PR-201.html

Bu linkteki set 200 lira. Ben internet sitesinde ki telefonu aradım. Birinci setten ilave yapamazmıyız dedim . Hayır ama sizin için bir kaç bir şey daha ekleyelim dedi. sağolsun Mustafa bey setin içine dahil olmayan afişlerde koymuş. Şu anda okulda üç ayak ve ayaklı pano olmadığı için onu bulmaya çalılıyorum ilçedeki okullardan. Onlarda geldiğinde geniş koridorlarımızda açacağız sergiyi. Heryeri Türk bayraklarıyla donaymayı düşünüyorum. Birde üzüm hoşafı yada yağlı buğday çorbası yapıp misafir ve öğrencilere ikram etmeyi. Sergiden sonra konfrans salonumuzda "Bir Destandır Çanakkale" isimli bir sinevizyon gösterisi hazırladım. Oda yaklaşık 1 saat sürüyor. 4'er 4'er sınıfları alıp hafta içinde gösterimi bitirmeyi planlıyorum. Teneffüslerde de Çanakkale türküleri çalacağız. Yani 100. yılında çocuklara doyasıya Çanakkale'yi yaşatmayı hedefliyorum. İlçe Milli Eğitim ve çeşitli yerlerede davetiye göndereceğiz.

Yaka kartları , PNG formatında davetiye , tören konuşması , programı ve sinevizyon gösterisinin yer aldığı .rar dosyasını şu anda google drive'a yüklüyorum. Dosyanın sıkıştırılmış hali 441 MB boyutunda . Yükleme bitince mevcut linkide ekleyeceğim. Belki kullanmak isterseniz.

Her türlü eleştiri ve önerilenize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Not : Eger slayt içinde değiştirme vs yaparsanız özellikle videoların siralamasinda vs tekrar numaralandirma yapin. Slayt içinde oynatma hatası verebilir. Gösteriyi yapacağınız pc de slaytin içindeki videolari klasör içinden açın mutlaka baştan sona kadar izleyin. Yoksa ilk gösterim de hata verip takılır. Videolarin mpg formatinda kalmasi gerekiyor. Video oynatıcı olarak ise gom player kullanmanızı tavsiye ederim. Aklınıza takılan bir şey olursa sorun lütfen

Not: site ile hiç bir ticari bağlantım yoktur. Gariban memurum :)

Not : EKledim aşağıdaki linkten tören programını indirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/0B810seumRP6mbFAxOTFKMWQzbFk/view

neslihhh

Aktif Üye
Üye

Hocam şimdiden tebrikler çok güzel düşünmüşsünüz, 100.yıldönümüne layık bir program. Seti ben de okul müdürüme söylemeyi düşünüyorum. Programınız muhteşem olacak belli ellerinize sağlık ve iyi programlar....

papatyamlal

Üye
Üye

Ozan Hocam ellerinize emeğinize yüreğinize sağlık. fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için tşkr ederim. bu yıl kutlama da bana kaldı bi bebeğim var ve ben aklımdan geçenleri hazırlama konusunda zaman problemi yaşarken imdadıma yetiştiniz. Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin.

bzgin

Aktif Üye
Üye

fiyat çok yüksek olmasa ben de alacaktım sergi setini ama elden birşey gelmiyor. bir de bu sergi setini kullanan var mı değer mi bu fiyata acaba.

reyhan6456

Üye
Üye

şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık. Yalnız gönderdiğiniz dosyayı indiremiyorum, açılmıyor, bir problem mi var acaba.