Arama sonuçlarınız

1. E

19 MAYIS SONRASI 20 MAYIS ORTAOKULLARINA TATİL Mİ?

hasan hocam eminsiniz değil mi? pazartesi liselere tatil değil sadece inşallah öyledir hocam öyle olduğunu düşünerek plan yaptımda...
  2. E

19 MAYIS SONRASI 20 MAYIS ORTAOKULLARINA TATİL Mİ?

BİLEN VAR MI ARKADAŞLAR
  3. E

Atatürk İlkeleri İnteraktif Etkinlik Programı

Hocam paylaşımlarını yakından takip ediyor ve kullanıyorum... Teşekkür ederim....
  4. E

2012-2013 7.SINIFLAR DÜŞÜNME EĞİTİMİ ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK PLANI

2012-2013 7.SINIFLAR DÜŞÜNME EĞİTİMİ ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK PLANI Allah razı olsun başarılar dilerim öğretmenim
  5. E

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ teşekkür ederiz öğretmenim yeni eğitim öğretim yılında başarılar...
  6. E

Trt-ilber Ortaylı 16-17 Yy Da Osmanlı Devleti

teşekkür ederiz emekleriniz için
  7. E

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Sivas Zara'da da bir burdur eğitimli var.
  8. E

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi tşkkr ederiz çalışmalarınız için
  9. E

Azrail'in Güzelliği

teşekkür ederiz çok güzelmiş
  10. E

Hızlıca Okuyun.... :)

:))) HE OKUDUM AMA ....
  11. E

Konularda Nerdesiniz?

6LARDA ANADOLU MEDENİYETLERİ 7LERDE İSTANBULUN FETHİ 8LERDE TEKALİFİ MİLLİYE EMİRLERİ SANIRIM BEN BİR HAFTA GERİYİM SİZLERDEN:( BİRDE SEÇMELİ MEDYA OKUR YAZARLIĞI DERSLERİNDEDE ÇOĞUNLUKLA SOSYAL YAPIYORUM YİNEDE GERİYİM:(
  12. E

Sosyal Bilgiler Dersinde Drama Etkinlikleri Nasıl Kullanılır

güzelmiş gülşah öğretmenim bende divan konusunda bunu yapayım ayrıca bende sevr barış antlaşmasını bu şekilde yaptım 3 kişi saltanat şurası oldu sevre gitti vs. gerçekten drama bizim der konularını etkili hale getiriyor
  13. E

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

ahanda bende geldim 2. öğretim sosyal bilg. eğitimi abd. 2005 mezunuyum sivasta öğretmenim:)
  14. E

7. Sınıf Tüm Dersler

7. Sınıf Tüm Dersler indirenler açabilmi acaba ben mi acamadım yoksa:((((
  15. E

Sosyal Bilgiler Dersini Sevmeye Çalışıyorum,ama Yapamıyorum!

sen bence sosyal bilgileri seviyorsun o kadar sunu yaptıysan ve kendin başardıysan sosyal bilgileri sevmiyorum diyemezsin:))) başarılar dilerim sevgili öğrencim ;)
  16. E

Sivil Savunma Kulübü

teşekkür ederim öğretmenim sağolun
  17. E

Sivil Savunma Kulübü

ben sadece fikrimi yazıyorum dosya yok onun için teşekkür müş gizli dosyaymış yok burada sivil savunma ile ilgili başlık açılmamış benden başka kimsede almadı mı acaba sivil savunma kulübünü merak ettim?