Arama sonuçlarınız

1. Mustafa AYGÜN

Kullanımı Kolay Karne Programı (Veli Toplantıları İçindir)

Toplantılarda velilere doyurucu bilgi vermek isteyen meslektaşlarımız için hazırlanmış, kullanımı kolay, harika bir programdır. * İlk yapmanız gereken şey, bilgi bölümüne verileri örnekteki gibi girmektir. * Okul ve öğretmen isimlerini "Karne" bölümünden değiştirebilirsiniz. * "Karne" bölümünde...
  2. Mustafa AYGÜN

28.163'ü MEB personeli olmak üzere 50.875 kamu personeli ihraç edildi. İşte Liste!

28.163'ü MEB personeli olmak üzere 50.875 kamu personeli ihraç edildi. İhraç Listesinin Yer Aldığı Kurumlar: Diyanet İşleri Başkanlığı, TRT, Aile Bakanlığı, SGK, Tarım, Gümrük, İçişleri, Maliye Bakanlığı, GİB, MEB, Sağlık Bakanlığı, Üniversiteler, EGM, Jandarma, Sahil Güvenlik Kaynak...
  3. Mustafa AYGÜN

Sitenin Yeni Haline Bayıldımmm ;)

Erkan Hoca'm, çok güzel bir seçim yapmışsınız. Mobil uyumlu bu sistem eskisine göre kıyaslanamayacak derece güzel olmuş. Kısa süre zorluk çekilir ancak alışılmayacak gibi değil. Tebrik ediyorum.
  4. Mustafa AYGÜN

MEB Anketi: El Yazısı Kalsın mi? (18 Aralık 2015 Son Tarih)

MEB El Yazısı Anketi, LÜTFEN PAYLAŞIN. Kendi adıma el yazısının öğrencileri zorladığını ve onlara bir şey katmadığını düşünüyorum. Özellikle veli olarak da el yazısı ayrı bir dert. MEB bu konuda ilkokul ve ortaokul öğretmenlerine ayrı ayrı anket düzenlemiş. Lütfen katılıp görüşlerimizi ifade...
  5. Mustafa AYGÜN

www.morpakampus.com 'dan "Öğretmenler Günü" Hediyesi

25 Kasım 2013 saat 23.59'a kadar www.morpakampus.com 'a giriş yapın ve 58.80 TL değerindeki Morpa Kampüs Öğrenci Üyeliğini ÜCRETSİZ olarak alın.
  6. Mustafa AYGÜN

Öğretmenler görev yaptıkları okula çocuklarını kayıt ettirebilecek.

MEB'in 15/08/2013 tarih ve 10230228/200/2097382 sayılı genelgesinde "Eğitim çalışanlarının görev yaptıkları okula çocuklarının nakilleri yapılabilecektir." hükmü yer almaktadır. İlgili genelge ekte mevcuttur.
  7. Mustafa AYGÜN

2013-2014 Ders Kitapları Dağıtım Planı

2013-2014 Eğitim Öğretim yılında hangi yayınevinin kitabını okutacağınızı ekteki dosyayı indirerek öğrenebilirsiniz.
  8. Mustafa AYGÜN

E-Okul Not Hesaplama Çizelgesi - MustafaAYGÜN

E-Okul Not Hesaplama Çizelgesi - MustafaAYGÜN Çizelgedeki hata giderilmiştir.
  9. Mustafa AYGÜN

E-Okul Not Hesaplama Çizelgesi - MustafaAYGÜN

Velilerimiz, öğrenci kimlik numaralarını yazıp 8383'e gönderdikleri zaman eokula girdiğimiz her not velinin cep telefonuna mesaj olarak gönderiliyor. Ayrıntılı Bilgi: http://e-okul.meb.gov.tr/mebsmsservis/sms.htm Zaman zaman not yükseltme ve düşürme pozisyonlarında meslektaşlarımız ALO 147'ler...
  10. Mustafa AYGÜN

2013 İl içi Özür Grubu Yer Değiştirmeye İlişkin Duyuru

İliçi Özür Durumunda Yer Değiştirmeye İlişkin Valiliklere Gönderilen Yazı: http://ikgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2013_02/11060602_2013iliivaliliklereyaz.pdf İlgili Yazının Ekleri: http://ikgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2013_02/11061310_lzratamasi2013.pdf
  11. Mustafa AYGÜN

Doğum Günün Kutlu Olsun "Erkan İSANMAZ"

Doğum Günün Kutlu Olsun "Erkan İSANMAZ" Dostum nice yıllara :)
  12. Mustafa AYGÜN

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi sosyal bilgiler mezunuyum ve kendi branşımda çalışyordum.lise tarih veya coğrafya öğrtmenliğine geçmek istedim ancak ilçe milli eğitim reddetti. şimdi benim durumumda olupta liseye geçen varsa lütfen haberleşelim. eğer bir örnek bulabilirsem hakkımı savunabilirim....
  13. Mustafa AYGÜN

ALAN DEĞİŞİKLİĞİ LİSEYE GEÇİŞ

ALAN DEĞİŞİKLİĞİ LİSEYE GEÇİŞ liseye atanan arkadaşlar lütfen irtibata geçelim benim başvurumu iptal ettiler örnek teşkil edebiliriz.tel 507 762 53 97
  14. Mustafa AYGÜN

atamalar.......

ilköğretim sosyal bilgiler öğretmeni iken yan alanı vs olmaksızın liseye atanan var mı ?? lütfen haberleşelim .....
  15. Mustafa AYGÜN

ALAN DEĞİŞİKLİĞİ LİSEYE GEÇİŞ

EN SON DEĞİŞİKLİKTEN SONRA SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNU OLANLAR LİSE TARİH VE COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇEBİLİYOR MU? BEN BAŞVURU YAPMIŞTIM ANCAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM REDDETTİ.BU KONUDA LİSEYE GEÇEN VAR MI? BİLGİSİ OLAN VAR MI? LÜTFEN YARDIMMMMMMM
  16. Mustafa AYGÜN

Sosyal Bilgiler Afişleri

Sosyal Bilgiler Afişleri 50*70 daha uygun oluyor. Biz Türkçe'de 35*50 yapmıştık, ancak üyelerimiz de 50*70 istediler. Erkan Hocam bilir ama fikrim 50*70'ten yana...
  17. Mustafa AYGÜN

Mükemmel Bir Dosya Yükleme Sitesi: www.dosyalar.gen.tr

Mükemmel Bir Dosya Yükleme Sitesi: www.dosyalar.gen.tr Teşekkürler Erkan Hocam...
  18. Mustafa AYGÜN

Dosya.tc bir ara sistemi yeniledi benim de yüzlerce dosyam silinmişti :)
  19. Mustafa AYGÜN

Mükemmel Bir Dosya Yükleme Sitesi: www.dosyalar.gen.tr Daha bugün açtığımız bir siteye daha önce yükleme yapmış olmanız mümkün değil. Site ismini farklı bir site ile karıştırıyorsunuz.
  20. Mustafa AYGÜN

Mükemmel Bir Dosya Yükleme Sitesi: www.dosyalar.gen.tr Diğer upload sitelerinden farkları: * MEB yasağından etkilenmez. (En azından şimdilik:)) * Dosyalarınız silinmez. (Kurallara uygun olmayanlar hariç.) * Üye olarak veya ziyaretçi olarak dosya eklemesi yapabilirsiniz. * Dosya indirirken...