Arama sonuçlarınız

1. E

'tarihin Işığında' Adlı Hazırladığım Proje Ödevi(bülten 500 Adet Bastık Sattık)

ARKADAŞLAR ŞUBAT AYINDA BU ÇALIŞMAYI AKBEZ İLKÖĞRETİM OKULUNDA HATAY/HASSA PROJE ÖDEVİ ALAN ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE YAPTIK. A3 KAĞIDINA BASARAK 500 ADET SATTIK. ÇOK BEĞENILDİ. SİZDEN RİCAM ÖRNEK OLARAK KULLANMANIZDIR YALNIZ LÜTFEN ÇALIŞMAYI AYNEN KULLANIP KOPYA ETMEYELİM ÇÜNKÜ TELİHF HAKLARI...
  2. E

6. Sınıf Sosyal Bil. Kazanım Tablosu Yeni (son Üç Ünitelik)

ARKADAŞLAR BİZZAT BEN HAZIRLADIM İLGİLENENLERE
  3. E

Ben Öğrencilermle Sosyal Bilgiler Dergisi Çıkaracağım Adı Ne Olabilir?

EVET DÜŞÜNÜYORUM AMA ÇARPICI BİR İSİM BULAMADIM SOSYAL BİLGİLER PROJE ÖDEVİ OLARAK ÇARPICI BİR İŞ YAPIP DERGİ ÇIKARACAĞIM AMA ADI NE OLABİLİR DİYE DE DÜŞÜNÜYORUM PAYLAŞIMLARINIZI BEKLİYORUM. AYRCA BÖYLE BİR DERGİ ÇIKARAN VARSA BANA TASLAK GÖNDEREBİLİRMİ ACABA? SELAMLAR
  4. E

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu

arkadaşlar bulmadığım için 7. sınıfı kendim hazrladım lazım olan arkadaşlara duyurulur performans ödevi değerlendirme ölçeği veya diğer adıyla kazanım tablosu 7.sınıf 4 ünitelik
  5. E

Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu 6. Sınıf Yardım

ARKADAŞLAR bizim bölgede müfettişler ünite ünite kazanım tablosu istiyor ve dediklerine göre heryerde isteniyormuş acaba elinizde hazır pc ortamında kazanım tabloları varmı? varsa gönderebilirmisiniz? iyi çalışmalar