Arama sonuçlarınız

1. Y

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL ayancık imam hatip ortaokulu 16,17 ortalama;81 not ortalaması.toplam 23 öğrenci,3 öğrencim tam,4 öğrencim 19
  2. Y

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 49 öğrenci 11.2 ortalama arkadaşlar...en yüksek net 18 doğru iki öğrenci...
  3. Y

harita ihtiyacı

Arkadaşlar;öncelikle yeni eğitim-öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.İnşallah bu ders yılı hepimize başarı sağlık sıhhat başarı kazandırır. Arkadaşlar bu sene tayinle geldiğim Sakarya Hendek Aşağı Çalıca Ortaokulunda ciddi manada harita eksiği bulunmaktadır.Özellikle Sosyal Bilgilerin...
  4. Y

okulumda harita ihtiyacı

Arkadaşlar;öncelikle yeni eğitim-öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.İnşallah bu ders yılı hepimize başarı sağlık sıhhat başarı kazandırır. Arkadaşlar bu sene tayinle geldiğim Sakarya Hendek Aşağı Çalıca Ortaokulunda ciddi manada harita eksiği bulunmaktadır.Özellikle Sosyal Bilgilerin...
  5. Y

GAZİ MEZUNLARI

GAZİ MEZUNLARI emrullah aslan Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fak. İlköğretim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2003 Haziran mezunuyum.....