Arama sonuçlarınız

1. K

2013-2014 Sos 5 2. Dönem 1. Sınav (Test) Cevap Anahtarlı

2013-2014 Sos 5 2. Dönem 1. Sınav (Test) Cevap Anahtarlı çok Teşekkür Ederim
  2. K

6.sınıf ders notları(madenler ve enerji kaynakları)

6.sınıf ders notları(madenler ve enerji kaynakları) oldukça güzel Teşekkür Ederim.
  3. K

"ipek yolunda türkler " ünitesine ait konu sunumları ve etkinliker

"ipek yolunda türkler " ünitesine ait konu sunumları ve etkinliker türk-islam devletlei sunumunda çok ayrıntıya girmişsiniz müfredatın dışında bilgiler de var,öğrencilerin bu kadarını anlayabilecekleri ve öğrenebileceklerini pek sanmıyorum.
  4. K

SOSYAL 6 YERYÜZÜNDE YAŞAM GENEL TEKRAR TESTİ

SOSYAL 6 YERYÜZÜNDE YAŞAM GENEL TEKRAR TESTİ nasıl makbule geçti bilemezsiniz çok çok Teşekkür Ederim.
  5. K

6 Doğal Afetler ve İnsan Sunusu

6 Doğal Afetler ve İnsan Sunusu eliniz dert görmesin
  6. K

*Bölgelerimiz-etkinlik*

*Bölgelerimiz-etkinlik* elinize sağlık
  7. K

Anadolu ve Mezopotamya Uygarlığı-Etkinlikli-Erdoğan GÜL

Anadolu ve Mezopotamya Uygarlığı-Etkinlikli-Erdoğan GÜL çok güzel bi şey olmuş devamını bekleriz.Teşekkür Ederim.
  8. K

2013-2014 5. sınıf 1. dönem 1. yazılı

2013-2014 5. sınıf 1. dönem 1. yazılı çok Teşekkür Ederim
  9. K

YERYÜZÜNDE YAŞAM DEĞERLENDİRME TESTİ 1

YERYÜZÜNDE YAŞAM DEĞERLENDİRME TESTİ 1 elinize sağlık Teşekkür Ederim.
  10. K

ETKİLİK-2 soru cevap,test,boşluk doldurma,doğru yanlış,eşleştirme

ETKİLİK-2 soru cevap,test,boşluk doldurma,doğru yanlış,eşleştirme çok çok çok teşekkürler
  11. K

5. sınıf tüm üniteler ders notu

5. sınıf tüm üniteler ders notu çok güzel olmuş Teşekkür Ederim.
  12. K

5.sınıf 2.yazılım -

5.sınıf 2.yazılım - elinize sağlık
  13. K

Gerçekleşen Düşler Sunusu

Gerçekleşen Düşler Sunusu Emekleriniz için çok Teşekkür Ederim
  14. K

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu harika ötesi olmuş
  15. K

TARİHTEKİ ÖNEMLİ TÜRK-İSLAM BİLİM ADAMLARI - Tarih Şeritli

TARİHTEKİ ÖNEMLİ TÜRK-İSLAM BİLİM ADAMLARI - Tarih Şeritli harika harika harika olmuş
  16. K

2010- 2011 7. sınıf şube öğretmenler kurulu toplantı tutanağı

2010- 2011 7. sınıf şube öğretmenler kurulu toplantı tutanağı sayın hocam elleriniz dert görmesin
  17. K

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.)

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.) çalışmalarınızı çok takdir ediyorum bilgiyi çok güzel sunuyorsunuz Teşekkürler.
  18. K

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? bu konuda bende mağdur olanlardanım kendi okulum küçük bir okul 9 saat dersim var kendi bölgemizde açık yok bu yüzden bana ters ve uzakta başka bir bölgeye tamamlamaya gidiyorum.ders sayısının artması için ben de mesaj gönderdim.bakalım ne kadar dikkatlerini...
  19. K

performans görevi değerlendirme ölçeği ile ilgili bir sorunum var yardımınızı be

sevgili arkadaşlar performans görevi değerlendirme ölçeğini afiş,poster,harita,sunum görevleri için ayrı ayrı mı hazırlıyorsunuz,yoksa hepsi için aynı değerlendirme ölçeğini mi kullanıyorsunuz,lütfen yorum yapar msınız?
  20. K

Cebelitarık'ın İki Yakası- Emeviler ve Abbasiler

Cebelitarık'ın İki Yakası- Emeviler ve Abbasiler çok değerli bir çalışma diğer çalışmalarınızda öyle hepsi için ayrı ayrı Teşekkür Ederim.