uygunhan kullanıcısının son içeriği

1. U

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

ben forumdaki metni biraz düzeltip MEB bilgi edinmeye yolladım sizlerde bu veya başka metinleri yollarsanız az da olsa sesimizi duyurabiliriz İyi günler Ben bir ilköğretim okulunda görev yapmakta olan sosyal bilgiler öğretmeniyim. Sizden pek çok sosyal bilgiler öğretmeni olarak talebimiz ders...
  2. U

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!!

arkdaşlar özellikle sendikalara,köşe yazarlarına vs. bu konuda mailler atalım bence tepkimizi düzgün bir şekilde anlatırsak sorunu çözebiliriz diye düşünüyorum sadece forumlarda tepki göstererek kimseye derdimizi anlatamayız
  3. U

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

İnkılap tarihi ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesiyle ilgili ne yapmalıyız bende hocama katılıyorum.beden eğitimi öğretmenlerini örnek almalıyız.bu kadar önemli bir dersin ders saatinin bu kadar az olmasını anlayamıyorum.biz 3 saat az diyorduk.şimdi 3'e razı duruma geldik. ama bence iyi...