ukab kullanıcısının son içeriği

1. U

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

merhaba hocam. emeğiniz için tebrik ederim. sizi tanımıyorum ve takip etmiyorum bu yüzden yanlış bir şey söylersem kusura bakmayın. yaptığınız çalışmaları ekonomik kazanca dönüştürmek istemeniz gayet normal. ancak bana kalırsa öncelikle kendinizi tanıtmanız ve ispat etmeniz gerekli. bunun için...
  2. U

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... burda puanını yazan arkadaşlar mecburi hizmetlerini bitirip bitirmediklerini de belirtseler çok daha net bilgilere ulaşmış oluruz. 103 ankara mecburi hizmet bölgelerini yazacağım
  3. U

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... selamunaleykum. 103 puanım var, ankaranın hizmet süresi 5,6 ve 7 yıl olan yerlerini yazacağım.
  4. U

6/7/8. sınıf projeler ve ölçek

6/7/8. sınıf projeler ve ölçek 5.sınıflar için proje ödevi yok mu?
  5. U

formkey

Selamun Aleykum. arkadaşlar sizden bir bilgi sorcam geçenlerde bize gelen bir yazı vardı mebden bir anket sitesi gibi birşey vardı sanırım ben o siteyi bulamıyorum google site adresini yazdım ancak birşey çıkmadı. bilgisi olan var mı acaba?
  6. U

Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri.

Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri. site yasaklı olduğu için bu link açılmıyor malesef...başka bir link yok mu?
  7. U

18 mart çanakkale şehitlerini anma programı

18 mart çanakkale şehitlerini anma programı selamunaleykum..değerli branşdaşlarım..ağrı patnosta görev yapıyorum. bu yıl çanakkale şehitleri programı için benden bir sinevizyon hazırlamam ve bunu resmi programda devlet erkanına sunmam istendi. bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?