sosyalcisalih kullanıcısının son içeriği

1. S

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 51 öğrenci, 18 ort. (3 full), '21 1 yanlış, (14) 2 yanlış.
  2. S

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?GENE KAZANIM TESTİ

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?GENE KAZANIM TESTİ Dar manada ''devletin ekonomiye müdahalesi'' Özel teşebbüse destek...dolaylı da olsa ekonomiye bir müdahele söz konusu.. D Şıkkı.
  3. S

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız A
  4. S

Tübitak bilim şenliği projemiz

Tübitak bilim şenliği projemiz emeğinize sağlık. Tebrik ediyorum. acizane bir bakış açısıyla acaba dedim yolun sonunu Ankara'ya getirilebilir ve çanakkale boğazının olduğu yeri kırmızı kan damlacıkları gibi gösterilmesi amacından saptırmış mı olurdu
  5. S

'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

sosyal devlet sorusuna itiraz Öğrencimin biri teog 1'de tüm sorulara doğru cevap verdi. Teog 2de türkçe matematik ingilizce fen din.kült. hepsi Full fakat sosyalden yanlışı çıktı bu da beni çok üzdü. kitabı aradım taradım direk verilmemiş sadece bir cümle ile geçiştirilmiş ve çalışma kitabında...
  6. S

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? 54 öğrenci 17,81
  7. S

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları Tebrik ederim Şehmus Hocam gayet şık ve kullanışlı.
  8. S

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? Şıklarda hata var. Sadece Ulusal Bağımsızlık olmalı.
  9. S

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::.

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::. İşte Beklediğim şey geldi sonunda. Teşekkür ediyorum çalışmalarınızdan dolayı, emeğinize sağlık
  10. S

24 şubat itibariyle hangi konulardayız

24 şubat itibariyle hangi konulardayız 8. inkılaplardan(Laiklik bitti. ) İnkılapların Temel dayanağı... 7-Reform 6.Madenler Konusu Not: 8.sınıflarda hızlı gidiyoruz. kalan zamanda Genel Tekrar ve Sitenin Hazırlamış olduğu deneme sorularını çözeceğiz.
  11. S

Kampanya: Sosyal Bilgiler 4 Saate Çıkarılsın (TEPKİSİZ KALMAYALIM)

Kampanya: Sosyal Bilgiler 4 Saate Çıkarılsın (TEPKİSİZ KALMAYALIM) yeise düşmemek gerek ümitvar olmak isterdim. Lakin her dönemin iktidarı kendi düşüncelerinin temellerini oturtmak adına ilk öğretim kitaplarının içeriğini temalarını ya değiştirir ya da ders sürelerini azaltarak önemsizleştirir...
  12. S

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok Hocam üniteyi bitirince yayınladınız :(
  13. S

Çok acil lütfen yardım

Çok acil lütfen yardım aa evet doğru Kurultayda son sözü Kağan-Hakan söyler. cevap e olmalı
  14. S

!19 ARALIK İTİBARİ İLE KONU OLARAK 5-6-7-8 NERDESİNİZ!

6- İslamiyetin Doğuşu. 7- Etkiledik-Etkilendik 8.takvim ölçü,ağırlık İnkılabı
  15. S

Çok acil lütfen yardım

Çok acil lütfen yardım B