seloy55 kullanıcısının son içeriği

1. S

Test 7. SINIF 3. ÜNİTE DEĞERLENDİRME (DERLEME SORULARDAN GÖRSEL VE GRAFİK AĞIRLIKLI)

İÇERİĞİNDEKİ SORULAR DERLEMEDİR . 20 SORUDAN OLUŞMUŞTUR
  2. S

EVDE KALIYORUM KENDİMİ DENİYORUM -2-

Hocam öncelikle teşekkür ederim , tabi ki farklı düşündüğümüz noktalar olacaktır , ben de İngiliz muhipleri cemiyeti ile ilgili olarak şöyle düşündüm , bir devletin manda yönetimini savunan bir cemiyet , savunduğu devlet ile mutlaka yakın temas içindedir.
  3. S

EVDE KALIYORUM KENDİMİ DENİYORUM -2-

Yararlı olması dileğiyle...
  4. S

Yazılı EVDE KALIYORUM KENDİMİ DENİYORUM - I -

YARARLI OLMASI DİLEĞİYLE...
  5. S

6. sınıf 1. dönem 2. BEP yazılı

faydalı olması dileği ile bir kaç soruda diğer arkadaşların sorularından faydalandım
  6. S

OSMANLININ İNCELİĞİ

OSMANLIDA GÜNLÜK YAŞAMDAN İLGİNÇ KESİTLER SUNAN BİR POSTER ÇALIŞMASI. BİLGİLER ALINTIDIR.
  7. S

KURTULUŞ SAVAŞI KAHRAMANLARI

8. SINIF DERSLİĞİ İÇİN HAZIRLADIĞIM KURTULUŞ SAVAŞI KAHRAMANLARI BEN RENKLİ KAĞITLAR ÜZERİNE BASKI ALIYORUM , DİLEYEN ARKADAŞIM RENKLİ BASKI VEYA FOTOĞRAF BASKI YAPTIRARAK SINIFINDA SERGİLEYEBİLİR. NOT: BİLGİLER GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI SİTESİNDEN ALINTIDIR.
  8. S

Bir ülke Bir Bayrak Ünitesi Sunu

Teşekkür Ederim
  9. S

2012-2013 Sosyal Bilgiler 2.Dönem İlçe Zümresi

2012-2013 Sosyal Bilgiler 2.Dönem İlçe Zümresi Zeki hocam hazırlamış olduğunuz materyalleri indirmede kendi sayfanıza yönlendiriyor bu yüzden okullarda indirme olanağımız kalmıyor MEB yönlendirilen sizin sitenizi yasaklı site olarak kabul ediyor.paylaşımlarınızı yönlendirmeden yaparsanız...
  10. S

SOSYAL DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME

SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME öneriniz için teşekkür ederim hocam bende bir kaç programdan yararlandım ama profesyonelce çalışamıyoruz tabi.
  11. S

SOSYAL DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME

Kendi uğraşlarımla yapmış olduğum kapıyı sizlerle paylaşmak istedim. beğenen arkadaşlar indirip yapışkan folyo olrak çıkartıp derslik kapılarına uygulayabilir.ilk eklenti world olarak hazırlanmıştır, diğerleri ise photoshop ta hazırlanmıştır siz dilediğiniz şekilde ön ve arka yüz olarak...
  12. S

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi Bu güzel çalışmalarınız için teşekkür ederim ,emeğinize sağlık yeni çalışmalarınızı da bekliyoruz hocam...
  13. S

FATİH SULTAN MEHMET'E DERS

FATİH SULTAN MEHMET'E DERS Hocam ne güzel özetlemişsin durumu, paylaşım için teşekkürler
  14. S

Kanuni Sultan Süleyman'ın Fransa Kralına Namesi (Dans)

Kanuni Sultan Süleyman'ın Fransa Kralına Namesi (Dans) işte Devlet-i aliye-i Osmaniyenin gücü demek ki bu güç bir takım dizilerin empoze etmeye çalıştığı gibi haremde günlerini geçirerek kazanılmıyor.