reci007 kullanıcısının son içeriği

1. R

ESKİ FORMAT-TÜRKİYE'DE İLK-3"TE 3 TARİH BİLGİ YARIŞMASI-2023/2024 YILI 7. SINIF 2. ÜNİTE: TARİHE YOLCULUK-GÜNCELLENEN SORULAR

mehmet hocam güncellemeden sonra indirmede bir problem oluştu. çalışmalarınız inmiyor
  2. R

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

hocam ben rica etsem atar mısınız
  3. R

Açık Uçlu Sınav Sistemi Hakkında Bilgi

bu haberin sisteme giriş tarihi 15 eylül. şuan için güncel değil bu bilgi
  4. R

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı-25 Soruluk Test

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı-25 Soruluk Test hocam bu arada siteye başka indirme linki koymanız faydalı olacaktır çünkü verdikleriniz MEB filtresinden geçmiyor
  5. R

2012-2013 5. sınıf 2. dönem 1. yazılı

hocam sıkça yazım hatası var düzeltmek isteyebilirsiniz. sorular gayet güzel bazılarını çaldım :)
  6. R

EBA 8.sınıf

sağolun hocam aldık yolladık
  7. R

eba içerik ihtiyacı raporu

emin hocam teşekkürler. doldurulmuş en azından bişeyler yazılmış bir liste lazım. varsa yükleyebilirmisiniz
  8. R

eba içerik ihtiyacı raporu

arkadaşlar peki inceleyip de ek 3 fomunu dolduran var mı. bugün öğrendik yarına raporu istiyorlar. olan varsa bi zahmet yüklesin siteye
  9. R

ÜNİTE:3 Türk Tarihinde Yolculuk 2011-2012

ÜNİTE:3 Türk Tarihinde Yolculuk 2011-2012 hocam özetleriniz gayet güzel. elinize sağlık
  10. R

Öğretmen klavuz kitapları (bütün yayınevleri)

Öğretmen klavuz kitapları (bütün yayınevleri) sorun nedir
  11. R

Türk Tarihi'nde Yolculuk / Kuruluş.3-Neden Balkanlar(Balkanlar İskân Politikası)

Türk Tarihi'nde Yolculuk / Kuruluş.3-Neden Balkanlar(Balkanlar İskân Politikası) link ölmüş hocam
  12. R

Öğretmen klavuz kitapları (bütün yayınevleri)

aşağıdaki linke tıklayıp mebbis kullanıcı adı ve şifrenizi girerek istediğiniz yayınevinin klavuz kitabını indirebilirsiniz http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/EDersKitabi/faces/eKitap.jsp?form1:grpPanelListe:hlCikis_submittedLink=form1:grpPanelListe:hlCikis kitaplar PDF formatıdır. açabilmek...
  13. R

İnkılap Tarihi I. dönem performans görevi (20 adet )

kendi payım pek az siteden derleme yaptım denebilir
  14. R

İnkılap Tarihi I. dönem performans görevi (20 adet )

sitede bulunan başlıklardan derlemedir sadece I. dönem ödevleri mevcut dereceli puanlama anahtarları ile beraberdir grup çalışmasına göredir