muallim3 kullanıcısının son içeriği

1. M

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem III. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem III. Yazılı-YEPYENİ HOCAM EMEK VE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN DE YÜREĞİNİZE SAĞLIK HARİKA BİR SINAV OLMUŞ.
  2. M

Doğal Kaynaklarımız ve Ekonomi (Topraklarımız) KTT 2015

Doğal Kaynaklarımız ve Ekonomi (Topraklarımız) KTT 2015 sagolasın arkadasım soruların güzelmiş.
  3. M

2014 2015 5. sınıf 1. donem son yazılı (2. yazılı) .

2014 2015 5. sınıf 1. donem son yazılı (2. yazılı) . Hocam sağolasın sorularınız kapsayıcı olmuş tşkler
  4. M

İnkılaplar ve Atatürk Sözleri

İnkılaplar ve Atatürk Sözleri Hocam rar uzantılı dosyayı açamıyorum bilgisayar teknolojisi ile aram kötü ne yapabilirim acaba???
  5. M

inkılap-alan-ilke ilişkilendirme etkinliği

inkılap-alan-ilke ilişkilendirme etkinliği Ben beğendim arkadaşım güzel olmuş emeğine sağlık
  6. M

Atatürk lkeleri Testi

Atatürk lkeleri Testi Hocam sağolasın işimi çok kolaylaştırdınız.Başarılarınızın devamını dileriz:)
  7. M

ATATÜRK'ÜN KENDİ SÖZLERİ İLE İLKELER

ATATÜRK'ÜN KENDİ SÖZLERİ İLE İLKELER Sagolasın arkadaşım böyle birşey hazırlamak istemiştim ama zamanım yoktu Allah razı olsun çok makbule geçti.
  8. M

Tc. İnk. Tar. 4.ünite Çalışma Kağıdı

Tc. İnk. Tar. 4.ünite Çalışma Kağıdı Ellerin dert görmesin kardeş çok iyi oldu bu çalışma
  9. M

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu hocam gerçekten çok güzel bir sunu sagolun
  10. M

Cebelitarık'ın İki Yakası- Emeviler ve Abbasiler

Cebelitarık'ın İki Yakası- Emeviler ve Abbasiler Sunularınız çok güzel hocam bir içtenliği var:)