marmeid_35 kullanıcısının son içeriği

1. M

Ders Notu 6.SINIF 4.ÜNİTE BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

tabiki hocam. elinize emeğinize sağlık.bekliyoruz
  2. M

Ders Notu 6.SINIF 4.ÜNİTE BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

hocam 5. ünite notlarınız ne zaman gelir. sabırsızlıkla bekliyoruz. emeklerinize sağlık
  3. M

Sosyal Bilgiler 6. Sınıf Evde Kal 7. Deneme Sınavı

hocam iyi akşamlar.deneme sorularınızın bir kısmını seçerek kendi öğrencilerimize ugalayabilir miyiz? tabiki izniniz olursa.şimdiden teşekkür ediyorum.iyi çalışmalar.
  4. M

Ders Notu 6.SINIF 1.ÜNİTE BİREY VE TOPLUM DERS NOTU

notlarınız gerçekten beklediğimize değdi hocam. ellerinize emeğinize sağlık çok teşekkür ediyorum
  5. M

İLK TÜRK DEVLETLERİ'nde KÜLTÜR ve MEDENİYET -Erdoğan GÜL

hocam emeklerinize sağlık notlarınızın devamı gelecek mi diye merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim
  6. M

merakla notlarınızı bekliyoruz.tekrar emeklerinize sağlık. teşekür ediyoruz
  7. M

Hocam ellerinize sağlık.ikinci ünite notlarınızı bulamadım. çalışmalarınızı paylaşacak mısınız bizlerle
  8. M

6.Sınıf Sosyal Bilgiler Birey ve Toplum Canlı Ders Notları

Hocam elinize emeğinize sağlık.bu zor koşullarda bizlere destek ve güç oluyorsunuz
  9. M

Ders Notu 1.Ünite Bir Kahraman Doğuyor Ders Notu

hocam bana 6. sınıf notları gerekli idi onun için sormuştum yine de ilginize çok çok teşekkür ediyorum
  10. M

Notlarınız gerekten çok güzel emeğinize sağlık
  11. M

hocam diğer sınıflar içinde notlarınız olacak mı yoksa sadece 8. sınıflar için mi
  12. M

ellerinize sağlık hocam
  13. M

Halka hizmet eden kurumlar -Uzaktan Eğitim haftalık görev

hocam kendi öğrencilerimiz ile paylaşmamızda bir mahsur var mıdır acaba. sonuçta emeğiniz var. onayınızı almadan paylaşımda bulunmak istemedim. şimdiden teşekkür ederim.