makasoglu kullanıcısının son içeriği

1. M

kızılay haftası için döküman...

kızılay haftası için döküman... Güleç teşekkürler.
  2. M

Bayrağa Saygı

Bayrağa Saygı haftasını müdür bana verdi bu konuyla ilgili elinizde yazı şiir varsa paylaşır mısınız?teşekkürler...
  3. M

7.sınıf 1.ünite İletişim Ve İnsan İlişkileri

7.sınıf 1.ünite İletişim Ve İnsan İlişkileri Teşekkürler ellerinize sağlık.
  4. M

Sosyal Bilgiler 6 Ünite 3- İpek Yolunda Türkler (tüm Ünitenin Konu Özeti)

Sosyal Bilgiler 6 Ünite 3- İpek Yolunda Türkler (tüm Ünitenin Konu Özeti) TEŞEKKÜRLER
  5. M

Kitle İletişim Araçları

teşekkürler ellerinize sağlık.
  6. M

Haklarımı Öğreniyorum Sunusu

parola nedir?niye açılmıyor?
  7. M

2009-2010 Medya Okuryazarlığı Ünitelendirilmiş Yıllık Plan (yeni Kılavuza Göre)

begümmanas bu dersin sınıfı yok bu dersi öğrenciler 6,7,8. sınıfın hangisinde alırsa alsın bir kez alacak bu planı 6. sınıfa da uygulayabilirsin.kolay gelsin.
  8. M

2009-2010 Medya Okuryazarlığı Yıllık Planı

ömer hocam bu seneki medya okuryazarlığı öğretmen kılavuzunu aldıysanız geçen yılki üniteler aynı ancak konuların bazılarının isimleri değişmiş.yinede ellerinize sağlık.
  9. M

Ürün Dosyası

ARKADAŞLAR ÜRÜN DOSYASI TUTTURUYOR MUSUNUZ?DEĞERLENDİRMESİNİ NASIL YAPIYORSUNUZ?PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
  10. M

Ortak Sınav Raporu

bende sınıfta yaptırmıyorum bir kere denedim yaptığıma yapacağıma bin pişman oldum bende ödev olarak veriyorum. ürün dosyası tutturuyor musunuz?değerlendirmesini nasıl yapıyorsunuz?
  11. M

Ortak Sınav Raporu

ben bu siteye girip indirmeye çalıştım ama olmadı.ayrıca bilgisayarda sürekli pencere açılmaya başladı.bende bir daha girmedim.