m3RW3 kullanıcısının son içeriği

1. M

Vakıfların Tarihçesini, Toplum Hayatına Etkileri Ve Katkılarını Araştırınız??

size bi site::: http://www.sosyalsiyaset.com/documents/vakiflar.htm
  2. M

Yeni Vakıflar Yasası Ve Getirdikleri Hayır sahibi tarafından belirlenmiş bir hizmetin kendisinden sonrada sürüp gitmesini sağlamak için, kişilerin kendi arzu ve istekleriyle bağışladıkları ekonomik değere sahip her türlü para, mülk ve haklara kısaca öğretide Vakıf denir. Türk Medeni...
  3. M

arkilerim ben bide sunu buldum Yeni Vakıflar Yasası Ve Getirdikleri Hayır sahibi tarafından belirlenmiş bir hizmetin kendisinden sonrada sürüp gitmesini sağlamak için, kişilerin kendi arzu ve istekleriyle bağışladıkları ekonomik değere sahip her türlü para, mülk ve haklara kısaca...
  4. M

ben sadece vakıfların tarihcesini buldum alın arkilerrr Vakıfların Tarihçesi Tarihte İslamdan evvel bazı kavimlerinkendi usüllerine göre vakıflar kurdukları bilinmektedir. Mesela Hititler ve Uygurlar gibi. Keza Hz. İbrahim (A.S.) a ait olan ve halen (Halilurrahman evkafı) adı verilen...
  5. M

Sosyal Performans Ödevi

vakıfların tarihçesi ve toplum hayatına katkıları ve etkileri bu konuyu bana da yollayın ya lütfen
  6. M

Sosyal Performans Ödevi

bana da vakıfların tarihçesi ve toplum hayatına katkıları ve etkileri konusunu gönderebilirmisinizzz
  7. M

Ödevlerinizipaylaşın Ve Öğrenin

vakıfların tarihçesi ve toplum hayatına katkıları ve etkileri bn sadece bu konuyu istiyom ya lütfennnn
  8. M

Performans Ödev Baslıkları

Performans Ödev Baslıkları yaaa bişi dicem vakıfların tarihçesi ve toplum hayatına katkıları ve etkileri konusu yok mu??