kayahan177 kullanıcısının son içeriği

1. K

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok HOCAM İNDİREMİYORUM.LÜTFEN,RİCA EDERSEM BUNU 4SHAREDEN VEREBİLİR MİSİNİZ NE OLUR ACİL BEKLİYORUM...
  2. K

Güzel Bir Sunu Tbmm Ayaklanmalar

Güzel Bir Sunu Tbmm Ayaklanmalar başka bir linkten ver kardeş burdan açılmıyor benden kaynaklanan bişey yok,veya varsa sende 4shared şifresi yani nasıl açıldığını biliyorsan bize de söyle öğrenelim...
  3. K

Güzel Bir Sunu Tbmm Ayaklanmalar SENİN YAŞIN KADAR YAŞIM VAR BENİM MERAK ETME..
  4. K

Güzel Bir Sunu Tbmm Ayaklanmalar TELEKOMÜNİKASYON İZİN VERMİYOR AÇILMASINA LÜTFEN YARDIM...
  5. K

Güzel Bir Sunu Tbmm Ayaklanmalar HOCAM AÇILMIYOR,RİCA ETSEM BAŞKA BİR LİNKTEN TEKRAR VEREBİLİR MİSİNİZ, TEŞEKKÜRLER
  6. K

Güzel Bir Sunu Tbmm Ayaklanmalar SAYIN HOCAM BAŞKA BİR LİNKTEN TEKRAR VEREBİLİR MİSİNİZ.BURDAN AÇILMIYOR.
  7. K

Dört Mevsim Türkiye-Yurdumuzdaki İklimler

Dört Mevsim Türkiye-Yurdumuzdaki İklimler sayın hocam açılmıyor lütfen başka bir linkten verin bu sunumu teşekkür...
  8. K

Geldikleri Gibi Giderler

sayın hocam çok güzel görünüyor diyorum çünkü açamıyorum telekomünikasyon tarafından yasak diyor,başka yoldan gönderebilir misiniz tekrar...teşekkürler