KaraDereli kullanıcısının son içeriği

1. K

Proje Pandemi dönemi proje ödevleri

Merhaba arkadaşlar. Pandemi döneminde çocuklara proje ödevini nasıl verdiniz acaba. Dosya veya kitapçık yaptırsak nasıl alacağız çocuklardan, slayt yaptırsak herkeste bilgisayar yok konu komşuya da şu dönemde gidemezler. Çok kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim
  2. K

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

merhabalar.ben de Halil İbrahim ÇOLAK.Amasya Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2010 mezunuyum.aynı yıl İstanbul Sancaktepe Beyhan Şenyuva İlköğretim Okulu'na atandım ve halen orda görev yapmaktayım.bu site sayesinde kendimi geliştiriyorum.emeği geçen herkese teşekkürler
  3. K

İstanbul Kulübü ile ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı?

arkadaşlar okulda yeni açılan ve zorunlu olan istanbul kulübünün rehber öğretmenliği bana verildi.kulüple ilgili herhangi bir resmi belge evrak yok.okuldan henüz istenmedi ama istendiğinde ne vericem bilmiyorum.bilgisi olan vvar mı?
  4. K

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

en yeni mezun benim heralde.2010 sosyal gündüz.şuan istanbul sancaktepede görev yapıyorum ilk senemde atandım çok şükür.evsilenin ilk senemizde siz atanamazsınız okulu bile bitiremezsiniz telkinleri başlarda canımızı sıkmıştı ama sonradan toparladım.kesinlikle faruk hoca adam gibi adamdı.selim...
  5. K

=>I.Dünya Savaşı Sunusu<=

=>I.Dünya Savaşı Sunusu<= çok güzel bi çalışma hocam.emeğinize sağlık