HebunAnNebun kullanıcısının son içeriği

1. H

2020 İL DIŞI ANTALYA'YI TERCİH EDECEK SOSYALCİLER

bunların hepsi açık olur genelde aksu ve serikte çok açık oldugunu duymustum özelikle
  2. H

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

herkes yazıyorda notları alan oldumu? bu konu bayadır açık diye hatırlıyorum şahsen bana gelmedi gelen olduysa yazsın lutfen yoksa millet boşuna yazmasın
  3. H

Grup Kurum Kalabalık Etkileşimli Test

hocam bunu nerden indiriyoruz bide hangi programı kullanıyorsunuz buna benzer çalışmalarda
  4. H

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap M.Selim ÖNEN EŞME ORTAOKULU KIZILTEPE/MARDİN özelikle 8.sınıf olsa memnun olurum
  5. H

1. TEOGA KADAR KONULAR-1. DÜNYA SAVAŞI-MİLLİ MÜCADELE

8. SINIF 2. ÜNİTE İNKILAP TARİHİ-1. DÜNYA SAVAŞI-MİLLİ MÜCADELE ellinize sağlık guzel olmuş 1.üniteninde atsanız sevinirim ders tekrarı için kulanmayı dusunuyorum
  6. H

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı elinize sağlık hocam yazdırma butonuda olsaydı cok guzel olurdu
  7. H

İnkılap Tarihi Atölyem-1 (Batıya Erken Açılan Kent: Selanik-1)

İnkılap Tarihi Atölyem-1 (Batıya Erken Açılan Kent: Selanik-1) (2015-2016) Çok güzel olmuş elinize sağlık devamının gelmesi dileğiyle
  8. H

İl dışı minimum puanlar

İl dışı minimum puanlar gecen bir yerde okumustum heralde artık açıklanmayacak diye yazıyordu
  9. H

'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz FAKAY Hocam ben mebin verdiği kitaplaradan ders işlemedim hiç çünkü sizde bilirsiniz mebin dağıtığı kitaplar farklı yayınlar farklı bölgelere dağıtılıyor ondan hiç bakmadım onlara kendim not çıradım yada yardımcı kitaplardan baktım ben kitapta...
  10. H

'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

sosyal devlet sorusuna itiraz ben sahsen müfredat dışı olduğunu düşünmüyorum arkadaşların belirtiği gibi halkçılık konusunda geçiyor ve ben halkçılığı anlatırken sosyal devleti alt başlık olarak verdim hatta soru şıkkının aynısını örnek olarak vermişitim parasız eğitimi fakat zorunlu eğitimden...
  11. H

TEOG'da Görevli Olan Öğretmen Ne Kadar Ek Ders Ücreti Alacak

TEOG'da Görevli Olan Öğretmen Ne Kadar Ek Ders Ücreti Alacak o günün normal ekdersi artı görevli olduğu gün başı 5 ekders
  12. H

MEB kazanım sorularının değerlendirilmesi

MEB kazanım sorularının değerlendirilmesi test 11 yanlış hocam zaten bi kac tane basım hatasıda var
  13. H

Tarım Ürünleri Haritası 3 Boyutlu

Tarım Ürünleri Haritası 3 Boyutlu sonerim ellerine sağlık adamım;)