GULNARLI kullanıcısının son içeriği

1. G

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR puanı 155 olan arkadaş Gülnar'ı yazdın mı,hizmet süren kaç yıl???
  2. G

BU SORUYA BAKAR MISINIZ?

BU SORUYA BAKAR MISINIZ? Bence cevap C şıkkıdır,çünkü Tekalifi Milliye emirleri topyekün mücadele örneğidir.
  3. G

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 6 ::.

----> Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 6 <--- Allah razı olsun teşekkürlerr hocam,başarılar diliyorum.
  4. G

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM Gerçekten çok muhteşem olmuş hocam.Emeğinize sağlık, inşallah bize de nasip olur böyle bir sınıff...
  5. G

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 4 ::.

====Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG ++++4. Deneme Sınavı 17/11/2014 ==== TBMM'nin Londra Konferansına davet edilmesi Uluslararası değil mi arkadaşlar,o soruya takıldım da?
  6. G

TEOG SORUSU İPTAL DİLEKÇESİ ÖRNEĞİ

TEOG SORUSU İPTAL DİLEKÇESİ ÖRNEĞİ ben ce de iptal edilecek soru yok,milletin aklını bulandırmayalım lütfen.
  7. G

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? Karaman'ın Sarıveliler ilçesi Dumlugöze Köyü,Dumlugöze Ortaokulu,45 Öğrencimiz var,Doğru Ortalaması:11,37
  8. G

8.SINIF SBS ÖNCESİ GENEL TEKRAR İNKILAP TARİHİ ÇOK SEÇİCİ SORULAR

8.SINIF SBS ÖNCESİ GENEL TEKRAR İNKILAP TARİHİ ÇOK SEÇİCİ SORULAR Teşekkürlerr Tertibimm, ellerine sağlık güzel olmuş...
  9. G

Sosyal Bilgiler Alan Bilginiz Ne Seviyede.

Sosyal Bilgiler Alan Bilginiz Ne Seviyede. Sosyal Bilgiler dersinin önemini, anlamını yıllar geçtikçe benliğimde,şuurumda daha iyi hissedebiliyorum;Çünkü Sosyal Bilgiler dersi hayatımızın bir parçası,geçmişimiz ile geleceğimizin bileşeni,dünümüz,bugünümüz ve yarınımızdır.Sorumluğumun ve yükümün...