ezgiöðretmen kullanıcısının son içeriği

1. E

Yasalar Bizim İçin Var Sunusu

Yasalar Bizim İçin Var Sunusu GÜzel :D
  2. E

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 142öğrenci 85 ortalama
  3. E

Kazanımlara göre Kısa Kısa Notlar (Bir Kahraman Doğuyor)

Kazanımlara göre Kısa Kısa Notlar (Bir Kahraman Doğuyor) teşekkürler gayet güzel olmuş elinize sağlık
  4. E

7.snıf 1.ve 2. Ünite Etkinliği

7.SINIF 1.ve 2. ÜNİTE ETKİNLİĞİ (BİRAZ DERLEME BİRAZ EMEK) teşekkür ederim
  5. E

İletişim ve İnsan İlişkileri Etkinlik Çalışması

İletişim ve İnsan İlişkileri Etkinlik Çalışması süper olmuş teşekkürler
  6. E

vatandaşlık yazılısı

vatandaşlık yazılısı bende merakla bekliyorum henüz bu konu netleşmedi yazılı yapılacak mı yapılmıcak mı?
  7. E

Ayşen Coşkun Yazılı Paketi 2009-2011 Tüm Yazılılar

Ayşen Coşkun Yazılı Paketi 2009-2011 Tüm Yazılılar gerçekten çok yararlandığım bir kaynak ayşen hocamdan allah razı olsun zümrem olsun isterdim emeği geçen herkeze teşekkürler nihayet indirebildim :)
  8. E

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya 1999 coğrafya 2.öğretim necatibey mezunuyum
  9. E

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız? merhaba bende ezgi öğretmen 99 necatibey coğrafya öğretmenliği mezunuyum 11 yıldır kocaelide görev yapıyorum izmirliyim evli iki erkek çocuk annesiyim siteye ve katkısı bulunan tüm branştaşlarıma teşekkürler emeklerine ellerine sağlık umarım...
  10. E

Batıya Erken Açılan Kent Konu Kazanım Testi

Batıya Erken Açılan Kent Konu Kazanım Testi SÜPER HOCAM elinize sağlık diğer konular için gold üyelik mi gerekiyor.TEŞEKKÜRLER.
  11. E

7. Sınıf 2. Dönem Per. Gör. Herşeyi Hazır

7. SINIF 2. DÖNEM PERFORMANS GÖREVİ.HERŞEYİ HAZIR paylaştığınız için teşekkürler kullanıcam elinize sağlık
  12. E

2010 seminer OKUL VELİ İŞBİRLİĞİ

2010 seminer OKUL VELİ İŞBİRLİĞİ eğitimhaneden bir sunu indirdim sizde bir bakın buraya yükleyemedim:( eklemelerle şekillenecek bir sunu kolayyy gelllsinnn
  13. E

2010 seminer OKUL VELİ İŞBİRLİĞİ

SELAM ARKADAŞLAR,seminer konum veli okul işbirliği ile ilgili sunu bu konuda yardımızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. eğitimhane.com sitesinden alınmıştır.