cosua06 kullanıcısının son içeriği

1. C

Ders Notu 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem Yeni Müfredat Ders Notu

Çok pratik ve başarılı notlar. Teşekkürler hocam...
  2. C

5. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı

emeğinize sağlık hocam teşekkürler...
  3. C

Medya Okuryazarlığı 1.Dönem 1. Sınav

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I 1.Dönem 1. Sınav Hocam emeğinizin karşılığı olmaz ama bu başarılı sınav için çok teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum...
  4. C

Medya Okuryazarlığı 1.Dönem 1. Sınav

Hocam emeğinize sağlık. Güzel bir sınav olmuş. Çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar...
  5. C

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 51 öğrenci, ortalama 11 doğru, 4 öğrenci 20 doğru, kasaba okulu afyon ışıklar
  6. C

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

Hocam kaliteli bir yazılı olmuş. Emeğinize sağlık
  7. C

5.sınıflar nasıl gidiyor?

Somut bir şekilde yarış atına çevrilerek sosyallikleri çalınan çocukların soyut işlemler çocuğu gibi inkılâp tarihi bombardımanına tutulmuş olması beni üzüyor. Tarihimize değer ve aktarılmasına önem veren biri olarak çok şey yapmaya çalışırken bir şey elde edilememesi nedeniyle çocukların...
  8. C

ORJİNAL 1. DÖNEM 1. YAZILI

Hocam emeğinize sağlık. Paylaşım için de çok teşekkürler. Ben de daha da geliştirilmesi adına hoşgörünüze sığınarak biraz görsel ve açık uçlu soru olması gerektiğini düşünüyorum. İyi çalışmalar :)
  9. C

17 Mart Konularda Neredeyiz?

17 Mart Konularda Neredeyiz? Aferin arkadaşlar siz böyle hızlı hızlı işliyorsunuz ya ülkede hiçbir sosyal mesele kalmaz...