cem06 kullanıcısının son içeriği

1. C

OKUL AFET YÖNETİMİ PLANI 2014 (YENİ FORMAT)GÜNCEL-NETTE YOK BAŞKA

Güzel olmuşta,kendi okulumuza uyarlamak istiyorum ama değiştiremiyorum.
  2. C

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TARİH MEZUNLARI

1988 Tarih mezunuyum,buyrun tarihçiler.
  3. C

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Ben Cem Ali AFŞİN,Ankaralıyım, 1988 Eskişehir Anadolu Ün. Tarih Bölümü mezunuyum, 1989 yılından 2012 yılına kadar Bartın Kızılelma İlköğretim okulunda öğretmenlik ve idarecilikten sonra 2012 yılında Ankara Elmadağ Hasanoğlana geldim.
  4. C

2012 ildışı atama bekleyenler

310 ankara,muğla ve konya
  5. C

TEFTİŞTE İSTENENLER

Arkadaşlar; Sizlere faydalı olacağını düşündüğüm için bu programı gönderiyorum.
  6. C

7.snıf 1.ve 2. Ünite Etkinliği

7.SINIF 1.ve 2. ÜNİTE ETKİNLİĞİ (BİRAZ DERLEME BİRAZ EMEK) teşekkürler çok iyi devamını bekleriz.
  7. C

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

BİZ KİMİZ Cem Ali AFŞİN, Ankaralıyım, İlk,Orta ve Liseyi Ankarada okudum. Üniversiteyi Anadolu Ün. Edebiyat fakültesi Tarih Bölümünü 1988 yılında bitirdim. 1989 Yılında Bartın Kızılelma Ortaokuluna tarih Öğretmeni olarak atandım. İlköğretim olduktan sonra Müdür yardımcısı oldum ve 1998 yılı 4...
  8. C

Mustafa Kemal Atatürk'ü Resimlerle Anlatalım..

Atamı anatmak kolay mı işte öğretmen Atatürk dikkat edin arkadaşlar öğrencilerin içi gülüyor,Atatürk ile olmak onlar için gurur tablosu. Özellikle kız öğrenci oldukça fazla!!!!!!!!!!!!!! Ozamanki insanlar daha mı bilinçliydi acaba.
  9. C

Diploma kayıt Programı

İdareci arkadaşlar çok güzel bir diploma kayıt programı tüm bilgileri girin çıktıları rahatça alın.
  10. C

8 Yaşındaki Çocuğun Anıtkabir Defterine Yazdıkları

8. yaşındaki çocuk her şeyi görüyor ama biz mi göremiyoruz. Herkesin ayağa kalkması gerekmiyor mu, nereye gittiğimizi göremiyor mu,helal sana oğlum,sizler varken bu ülkeye kimse bir şey yapamaz.
  11. C

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

Arkadaşlar siz dua edin tamamen kaldırılmıyor,niye arttırdılar,niye düşürdüler. Anlamıyorum, anlamakta istemiyorum. Atatürkçülük dersi tüm derslerin temeli temeli yok ederseniz, her şeyi yok edersiniz. ne kadar inerse insin inadına daha çok gayret göstermeliyiz. Bu işler mail le filan olmaz. Bu...
  12. C

Şerefinizle Ölemediniz Mi?(okumadan Geçmeyin)

Bunu okurken gözyaşlarımı tutamadım lütfen arkadaşlar çocuklarımızı iyi yetiştirelim,öğretmen arkadaşlarım biz tarihçiyiz,lütfen artık Atatürkü ve yaptıklarını çocuklarımıza çok iyi anlatalım,yoksa..... aman artık siz ne olacağını iyi biliyorsunuz.
  13. C

1988 Anadolu Üniversitesi tarih Bölümü Mezunları

ben 1988 Tarih Bölümü mezunuyum.Buyrun görüşelim.
  14. C

2011 SBS 8.Sınıf Sosyal Bilgiler Net Ortalaması

SBS SOSYAL BİLGİLER ORTALAMANIZ KAÇ Bizim Sosyal Ortalamamız 13,29
  15. C

Her Alanda Yenilik

Her Alanda Yenilik çok güzel öğretmenim devam