büyüksaka kullanıcısının son içeriği

1. B

Akıllı İnkılap Tarihi Atölyem Kitaplarımız Çıktı

Akıllı İnkılap Tarihi Atölyem Kitaplarımız Çıktı Akıllı tahta uygulamasını indirdim ve inceledim.Çok emek verilerek hazırlanmış,çok ama çok beğendim...Hazırlayan hocalarımıza teşekkür ediyorum..
  2. B

8.SINIF İNKILAP TARİHİ TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI

8.SINIF İNKILAP TARİHİ TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI teşekkürler...güzel hazırlanmış.
  3. B

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz?

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz? HAKLISIN SAYIN HOCAM...KİTAP ÇOK KÖTÜ HAZIRLANMIŞ...BEN DE SLAYTLARLA ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM...
  4. B

ÖSYM Sınavlarında Görev Almak İsteyenler

ÖSYM Sınavlarında Görev Almak İsteyenler Teşekkür Ederim
  5. B

Performans Görevi otomatik Puanlama

PERFORMANS GÖREVİ OTOMATİK PUANLAMA TEŞEKKÜRLER...
  6. B

"Bir Kahraman Doğuyor" ünitesine ait arayüz ..Video,sunum,etkinlik,yarışma..vd.

hocam link çalışmıyor...bi ilgilenirmisiniz.teşekkürler....
  7. B

"Bir Kahraman Doğuyor" ünitesine ait arayüz ..Video,sunum,etkinlik,yarışma..vd.

"Bir Kahraman Doğuyor" ünitesine ait arayüz ..Video,sunum,etkinlik,yarışma..vd. link çalışmıyor...
  8. B

İnternet Explorer İşlemlerini Google Chrome'da Yapabilme

İnternet Explorer İşlemlerini Google Chrome'da Yapabilme SAYIN HOCAM MOZİLLA İÇİN NASIL YAPILDIĞINI BİRAZ AYRINTILI AÇIKLAYABİLİRMİSİNİZ.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.....
  9. B

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE BAŞVURUMU YAPTIM.BİLGİ EDİNME HAKKIM VAR MADEM...HAYIRLISI...
  10. B

Cumhuriyet (Tarihi Oyun)

Cumhuriyet (Tarihi Oyun) bu rar şifresini öğrenebilirmiyiz sayın hocam teşekkürler......
  11. B

6. Sınıf SBS Test

ŞİFRELERİ NASIL ALACAĞIZ
  12. B

8. Sınıf SBS Test

SAĞOLUN
  13. B

SBS 8. Sınıf Test

TEŞEKKÜRLER
  14. B

7.sınıf yen i müfredat test

7.sınıf Yen İ Müfredat Test Teşekkür Ederim