bhn123 kullanıcısının son içeriği

1. B

MADENLER HARİTALI

MADENLER HARİTALI Teşekkürler ...Bana çook ACİL ülkemizde çıkarılan madenlerle ilgili çok ayrıntılı bir bilgi ve fotoğraflar ve madenler haritası ve ülkemizde çıkarılan madenlerin tablosu ve madencilik ve ayrıca madenlerin ülke ekonomisine katkısı nedirr??? bunlar ACİL lazım proje...
  2. B

MADENLER HARİTALI

MADENLER HARİTALI Teşekkürler ...Bana çook ACİL ülkemizde çıkarılan madenlerle ilgili çok ayrıntılı bir bilgi ve fotoğraflar ve madenler haritası ve ülkemizde çıkarılan madenlerin tablosu ve madencilik ve ayrıca madenlerin ülke ekonomisine katkısı nedirr??? bunlar ACİL lazım proje...
  3. B

MADENLER HARİTALI

4. B

6. Sınıf 4 . Ünite Ülkemizin Kaynakları

6. Sınıf 4 . Ünite Ülkemizin Kaynakları Teşekkürler ...Bana çook ACİL ülkemizde çıkarılan madenlerle ilgili çok ayrıntılı bir bilgi ve fotoğraflar ve madenler haritası ve ülkemizde çıkarılan madenlerin tablosu ve madencilik ve ayrıca madenlerin ülke ekonomisine katkısı nedirr??? bunlar ACİL...
  5. B

Madenlerimiz Nerde Çıkarılıyor

Madenlerimiz Nerde Çıkarılıyor Teşekkür ederim ama bana ülkemizde çıkarılan madenlerin tablosu lazım çoook ACİL..Lütfen yardımcı olursanız sevinirim...ÇOK ACİL ...Yardımcı olusanızz sevinirim..Acil !!!!! ülkemizde çıkarılan madenlerin tablosuuuu...teşekkür :) :S
  6. B

Madenlerimiz Nerde Çıkarılıyor

Madenlerimiz Nerde Çıkarılıyor Teşekkürlerr :) Bana ACİL ülkemizde çıkarılan madenlerin tablosu lazım çook ACİL..Yardımcı olursanız sevinirim....teşekkürler...ACİL :) :( :'(